PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Pavasara brīvdienas V Spa!
Pavasara brīvdienas V Spa!
Foto: V Spa
Tartu 2024. gadā ir mūsu uzmanības centrā ne tikai kā Eiropas kultūras galvaspilsēta, bet arī kā lieliska vieta, kur doties skaistās brīvdienās.

Komplekss V Spa, kas sastāv no četru zvaigžņu viesnīcas, spa un konferenču centra, ir vieta, kur aizmirst visu lieko un bez pūlēm pievērsties visam, kas dzīvē patiesi ir svarīgs. Laba veselība. Labi cilvēki. Labs garastāvoklis.

Šeit ir gan labākās atpūtas iespējas piedāvājoši superior un deluxe numuriņi, gan arī grezni suite numuriņi. Konferenču centrs biznesa klientiem piedāvā telpas, kas aprīkotas ar augstākās kvalitātes tehniku.

Kam gan nepatīk daudzveidīga un unikāla ūdens relaksācijas pasaule?

Tieši tāpēc V Spa jūs gaida 11 dažādi baseini un burbuļvannas, kā arī 13 dažādas pirtis.

V spa piedāvā atpūtu ikvienam, ļaujiet relaksācijas baseina zemūdens masāžām relaksēt jūsu ķermeni, kā arī baudiet jaukas izpriecas kopā ar mazuļiem bērnu baseinā. Mazākie ģimenes locekļi var izklaidēties uz mazuļu baseina kuģu peldināšanas celiņa. Aizmirstiet pasaules raizes ar siltu ūdeni pildītā japāņu baseinā vai uzņemiet drosmi un izstaigājiet Kneipa terapijas aukstā un siltā ūdens celiņu.

V Spa atrodas jaunā daudzfunkcionālā biznesa kvartālā kopā ar slavenu zīmolu veikaliem un jaukām kafejnīcām, piedāvājot aktivitātes šeit arī garākām brīvdienām. Spa piedāvā daudzveidīgu relaksāciju pieaugušajiem un izklaidi bērniem.

Ņemot vērā to, ka tuvojas skolēnu brīvlaiks, mēs galvenokārt koncentrējamies uz ģimenēm, kuras īpaši iecienījušas plašos Superior numurus (ar to iespējām izmitināt lielākas ģimenes) un, protams, Deluxe numurus ar džakuzi, kuru vannas istaba ar stikla sienām īpaši aizrauj mazos apmeklētājus.

Ļoti populāra ir ģimenes pakete "Lielisks apvienojums ar AHHAA vai ERM apmeklējumu". Bieži vien pakete tiek ņemta pat uz divām naktīm pēc kārtas, lai abas dienas varētu būt piepildītas ar atrakciju apmeklēšanu un spa prieku baudīšanu vakarā.

Turklāt nav jau runa tikai par skolēnu izklaidēm skolēnu brīvlaikā – kultūras galvaspilsēta Tartu noteikti ir viens no šī gada top pasākumiem Igaunijā. Visa gada garumā notiks simtiem pasākumu, kuros aplūkota Dienvidigaunijas kultūra un paražas, mūsdienu tehnoloģiskie risinājumi, kā arī vides jautājumi.

Noteikti apskati arī Tartu 2024 programmu, kur atradīsi visus mūsu gaidāmos pasākumus. Uz tikšanos Tartu!

Reklāmraksts