PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 30. maijs

Lolita, Vitolds

Artboard 1-4.png
Foto: Latvijas Kultūras akadēmija
No š.g. 26. oktobra līdz 16.novembrim Latvijas Republikas Kultūras ministrija sadarbībā ar Latvijas Kultūras akadēmiju organizē interaktīvu bezmaksas tiešsaistes semināru ciklu "Medijpratība pedagogiem digitālo pārmaiņu laikmetā".

Semināru cikla norise plānota otrdienu pēcpusdienās no 14.00 – 15.30 platformā ZOOM, un tā mērķauditorija ir vispārējās izglītības pedagogi un speciālisti darbā ar jauniešiem un skolas vecuma bērniem.

Semināra mērķis ir pilnveidot Latvijas pedagogu un speciālistu kompetences medijpratībā darbam ar jauniešiem un skolas vecuma bērniem. Cikla ietvaros dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar nozīmīgākajiem medijpratības aspektiem informācijas krīzes un mediju vides izmaiņu kontekstā, veicināt izpratni par sociālo tīklu algoritmiem, kā arī par dezinformācijas un informācijas traucējumu ietekmi uz jauniešu sociālo dzīvi un mācīšanās paradumiem. Semināru ciklu vadīs Tamperes Universitātes Informācijas tehnoloģiju un komunikāciju zinātņu fakultātes lektore un pētniece Guna Spurava un sociālo mediju vides un digitālās komunikācijas eksperte un Latvijas Universitātes docente Līva Kalnača.

Pieteikšanās semināru ciklam līdz 2021. gada 21. oktobrim, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu.

Pilna semināru cikla programma pieejama šeit.