PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 24. aprīlis

Nameda, Ritvaldis, Visvaldis

12226.jpeg
Foto: 123RF
Plānotajos notikumos aicināti piedalīties skolotāji, skolu vadītāji, kā arī skolēni un vecāki. Daļa pasākumu būs vērojami tiešraidē.

Raksts tapis sadarbībā ar Skola2030.

Pievienojieties tiešraidei no skolotāju istabas, klases vai skolas gaiteņa – tam Jums būs nepieciešams tikai dators, viedtālrunis vai planšete un interneta pieslēgums.

 

 

 

SKOLA2030 konference "VĒRTĒT, LAI MĀCĪTOS"

21. septembrī, no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Konferencē jomas speciālisti meklēs atbildes uz šādiem jautājumiem: Kādi ir priekšnoteikumi veiksmīgai vērtēšanai un kā līdz tai nonākt? Kā vērtēt kompleksu sniegumu? Ko vērtēšana iemāca skolēniem? Vērtēšana mācīšanās atbalstam: Somijas piemērs! Kā novērtēt vertīgo?

Pieejama tiešraide.


 SARUNA VECĀKIEM: KĀDI RĀDĪTĀJI LIECINA, CIK SEKMĪGA IR SKOLA?

19 .septembrī no plkst. 18.30 līdz 20.30. Ieeja bez maksas.

Ziemeļvalstu Ministru padomes birojā Latvijā (Marijas ielā 13/3, Rīgā).

Skola2030 aicina interesentus un īpaši vecākus pievienoties sarunai: kādi rādītāji liecina, cik sekmīga ir skola? Atbildes brīvā formā izskanēs sarunā ar Kembridžas Universitātes Vērtēšanas centra (Cambridge Assessment) Pētniecības un attīstības grupas vadītāju Timu Outsu (Tim Oates), Valsts izglītības satura centra vadītāju Guntaru Catlaku un Latvijas vecāku organizācijas Mammamuntetiem.lv vadītāju Ingu Akmentiņu-Smildziņu.

Reģistrēties šeit. Vairāk par pasākumu lasiet mājaslapā.


 KĀDU SKOLĒNU VĒLAS REDZĒT UZŅĒMĒJI? SWEDBANK IZGLĪTĪBAS BROKASTIS.

20. septembrī no plkst. 9.00 līdz 11.30.

Sarunā par to, kāpēc pārmaiņas mācīšanās pieejā svarīgas Latvijā un ārpus tās, kāda ir Kembridžas pieeja izglītības uzlabošanai, kā arī redzējumu par to, kā pārvarēt izaicinājumus Latvijā, piedalīsies Zane Oliņa (Valsts izglītības satura centrsSkola2030), Mārtiņš Kazāks (Swedbank), Gunita Kuļikovska (Vividly) un Ingrīda Rone (Lattelecom), Agnese Lāce (arhitektu birojs 12 līnijas). 

Pasākumu rīko Skola2030 partnerībā ar Swedbank un Britu padomi Latvijā.

Tiešraide būs skatāma šeit. 


 IRMELI HALINENANAS LEKCIJA MĪTI UN PATIESĪBA PAR SOMIJAS IZGLĪTĪBU

22. septembrī no plkst. 14.00 līdz 16.00. Ieeja bez maksas visiem interesentiem.

Latvijas Universitātes Mazajā aulā (Raiņa bulvārī 19, Rīgā).

Tiešraide LU vietnē.

Skola2030 atvērto lekcijā Mīti un patiesība par Somijas izglītību vadīs Irmeli Halinena (Irmeli Halinen), emeritētā mācību satura izstrādes vadītāja Somijas Valsts izglītības aģentūrā. Lekcija notiks ar Somijas vēstniecības atbalstu, un to atklās Somijas vēstnieks Latvijā Olli Kantanens (Olli Kantanen).  Lekcija būs angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. Pasākumu rīko Skola2030 partnerībā ar Somijas vēstniecību Latvijā.

Reģistrēties šeit. Vairāk par pasākumu lasiet mājaslapā.

Peonija.