PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 26. maijs

Eduards, Edvards, Varis

DSC08663.JPG
Foto: E-klase
Otro stipendiju izaugsmei, ko E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķīrusi konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” 11. klašu fināla uzvarētājai, saņēmusi Liega Krasovska no Murjāņu sporta ģimnāzijas 11b. klases.

Liega atzīst, ka konkursam īpaši nav gatavojusies, izmantojusi iepriekš uzkrāto un apgūto: “Galvenokārt zināšanas ieguvu mācību stundās, kā arī papildus lasot sev interesējošo literatūru un gatavojoties mācību olimpiādēm, tas arī noderēja konkursa finālā.”

Liegu konkursa finālā atbalstīja viņas klasesbiedri un klases audzinātāja Astrīda Pastare.

Īpašu paldies konkursa fināliste gribētu pateikt savai ģimenei, mammai, kā arī skolām, kur iepriekš mācījusies - Aizkraukles pagasta sākumskolai, Andreja Upīša Skrīveru vidusskolai un šī brīža izglītības iestādei Murjāņu sporta ģimnāzijai.

Jau ziņots, ka E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķirs 3 stipendijas kopumā 3000 eiro vērtībā Latvijas televīzijas konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālu uzvarētājiem.

10. un 11. klašu konkursa finālu uzvarētāji katrs saņems 500 eiro lielu stipendiju izaugsmei, savukārt 12. klases fināla uzvarētājs 2000 eiro lielu stipendiju.

“Stipendijas piešķirtas ar mērķi sniegt atbalstu skolēnu izaugsmei un tiks pasniegtas motivētiem un zinošiem jauniešiem, kuri savas spējas un erudīciju pierādīs konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālos,” pauž E-klases vadītājs Jānis Kaģis.

E-klases sadarbība ar “Vītolu fondu” tiek īstenota jau kopš 2014. gada, kad tika piešķirta pirmā E-klases stipendija.