Skolēns stāsta, ka konkursam īpaši nav gatavojies, jo tajā varot būt jautājumi par pilnīgi jebko. Visvairāk noderējušas zināšanas par ģeogrāfiju un vēsturi, bet arī ķīmija un fizika noteikti palīdzējusi tikt līdz uzvarai.

E-klases stipendiju izaugsmei 500 EUR apmērā jaunietis nesteigsies iztērēt, bet grasās iekrāt nākotnes vajadzībām. Stipendija noderēs studijām, jo Andrejs apsver domu studēt datorikas fakultātē kādā no Latvijas augstskolām. Kā pats jaunietis stāsta, līdz galīgā studiju lēmuma pieņemšanai vēl ir gads, lai visu kārtīgi apdomātu.

Lielāko pateicību konkursa fināla uzvarētājs velta klasesbiedriem un vecākiem, kā arī audzinātājai un ģeogrāfijas skolotājai Ingūnai Gailei, kura kopā ar klasi Andreju aktīvi atbalstīja arī klātienē.

Audzinātāja I.Gaile atzina, ka Andrejs esot ļoti erudīts, apdāvināts un mērķtiecīgs puisis, tāpēc īpaša gatavošanās patiešām nebijusi nepieciešama. Šajā mācību gadā skolēns jau paspējis izcīnīt medaļas arī valsts mēroga vēstures, ekonomikas un bioloģijas olimpiādēs.

Jau ziņots, ka E-klase sadarbībā ar “Vītolu fondu” piešķirs 3 stipendijas kopumā 3000 eiro vērtībā Latvijas televīzijas konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālu uzvarētājiem.

10. un 11. klašu konkursa finālu uzvarētāji katrs saņems 500 eiro lielu stipendiju izaugsmei, savukārt 12. klases fināla uzvarētājs 2000 eiro lielu stipendiju.

“Stipendijas piešķirtas ar mērķi sniegt atbalstu skolēnu izaugsmei un tiks pasniegtas motivētiem un zinošiem jauniešiem, kuri savas spējas un erudīciju pierādīs konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālos,” pauž E-klases vadītājs Jānis Kaģis.

E-klases sadarbība ar “Vītolu fondu” tiek īstenota jau kopš 2014. gada, kad tika piešķirta pirmā E-klases stipendija.