PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 30. maijs

Lolita, Vitolds

12364.jpeg
Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Kanceleja
Skolotāji ar savu devumu veido uz zināšanām balstītu sabiedrību, kas stiprina valsti, apsveikumā Skolotāju dienā pedagogiem norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

R.Vējonis apsveikumā skolotājiem uzsvēra, ka mūsdienu mainīgajā pasaulē izglītības galvenais uzdevums ir ne tikai sniegt zināšanas, bet arī attīstīt prasmes un veidot personību, informēja Valsts prezidenta kancelejā. Vienlaikus tas ir arī liels izaicinājums skolotājiem - sagatavot bērnus un jauniešus nākotnes nezināmajiem un neparedzamajiem apstākļiem, skaidroja Valsts prezidents.

"Paldies katram no jums par darbu, ko ik dienas veicat skolēnu personiskās izaugsmes veicināšanā, sniedzot arvien jaunas zināšanas un motivējot sasniegt arvien jaunus mērķus! Es novēlu zinātkāri saglabāt un izkopt arī pašiem skolotājiem. Jūsu personības lielums būs tas, kas atspoguļosies jūsu audzēkņos. Jūsu aizrautība būs paraugs, kas liks iemīlēt zināšanas un jauniešiem sekot tām visas dzīves laikā - kļūstot par vēl spējīgāku, atbildīgāku un patriotiskāku Latvijas paaudzi," teica R.Vējonis.

"Mūsu valsts simtgades gadā - lai gandarījums par paveikto, lai spēks un pacietība izvirzīt un sasniegt jaunus mērķus! Lai jūsu sniegtās zināšanas un prasmes sniedz ieguldījumu mūsu brīvās, demokrātiskās valsts attīstībā un ir ceļamaize jauniešiem viņu ceļā uz iedvesmojošiem sasniegumiem!" pedagogus sveica Valsts prezidents.