PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 25. maijs

Anšlavs, Junora

RSU aicina studētgribētājus uz virtuālo Atvērto durvju nedēļu
RSU aicina studētgribētājus uz virtuālo Atvērto durvju nedēļu
Foto: RSU
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) šogad aicina – #paliecmājās un izzini mūsu studiju programmas virtuāli! Ik dienu no 27. līdz 30. aprīlim divu stundu tiešraidē no plkst. 16.00 līdz 18.00 erudītais moderators Mārtiņš Daugulis iepazīstinās ar RSU fakultātēm un pamatstudiju programmu piedāvājumu.

Tiešraidēs, kas būs skatāmas RSU mājaslapā, lietotnē LMT Straume un LMT Mājas viedtelevīzijā, gaidāmas ne vien sarunas ar mācībspēkiem, esošajiem studentiem un absolventiem, bet arī videoieskati studiju vidē un simulācijas tehnoloģiju paraugdemonstrējumi, un pēc tiešraides – iespēja live sesijā RSU Instagram kontā @rsu.lv iztaujāt mūsu studentus.

Ik dienu tiešraide būs veltīta divām no RSU fakultātēm. Pirmdien, 27. aprīlī, plkst. 16.00 uz tikšanos aicina Medicīnas fakultāte, kuras pārstāvji ne vien iepazīstinās ar studijām senākajā no RSU fakultātēm, bet arī demonstrēs plašās simulāciju tehnoloģiju iespējas, kas RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā pieejamas veselības aprūpes studentiem, kā arī unikālo mācību uzskates materiālu krājumu RSU Anatomijas un antropoloģijas institūta jeb anatomikuma pārziņā. Plkst. 17.00 tiešraidē uz tikšanos aicinās Juridiskā fakultāte, kuras pārstāvji atklās tiesībzinātnes studiju aktualitāti mūsdienās, kā arī digitālās iespējas RSU studentiem. Ar kriminālistikas speciālistu palīdzību skatītāji varēs arī uzzināt, kā nozieguma vietā tiek noņemti pirkstu nospiedumi un citi lietiskie pierādījumi.

Otrdien, 28. aprīlī, plkst. 16.00 ar Komunikācijas fakultāti iepazīstinās dekāne profesore Anda Rožukalne. Šīs fakultātes paspārnē top nākamie žurnālisti, fotogrāfi, sociālantropologi, sociologi, psihologi, veselības komunikācijas, sabiedrisko attiecību un multimediju eksperti. Studijā aicinātie programmu vadītāji ieskicēs arī praktisko iemaņu slīpēšanas iespējas, kas pieejamas RSU studentiem. Savukārt plkst. 17.20 iepazīt Baltijas valstīs vislabāk aprīkoto simulāciju tehnoloģiju studiju vidi aicinās Zobārstniecības fakultāte.

Trešdien, 29. aprīlī, plkst. 16.00 par politoloģijas, diplomātijas, mārketinga un biznesa studijām un karjeras iespējām, kam nav ģeogrāfisku robežu, stāstīs Eiropas studiju fakultātes dekāns profesors Andris Sprūds. Izteikti starptautiski orientētā fakultāte piedāvā programmas ne vien latviešu, bet arī angļu valodā. Plkst. 17.00 stafeti pārņems Farmācijas fakultāte, stāstot gan par studiju programmām un karjeras iespējām, gan arī par pētniecības iespējām laboratorijās un prakses iespējām industrijas uzņēmumos. RSU ir uzsākusi jaunas ēkas būvniecību, kurā atradīsies ne vien modernas studiju telpas, bet arī cieto zāļu formu laboratorija.

Ceturtdien, 30. aprīlī, plkst. 16.00 uz aizraujošu ekskursiju aicinās  Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultāte, kuras galvenā studiju mājvieta, tāpat kā Rehabilitācijas fakultātei, ir RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs. Virtuālajā ekskursijā būs sastopami programmu vadītāji un studenti. Savukārt Atvērto durvju nedēļu plkst. 17.00 noslēgs Rehabilitācijas fakultāte. Ar konkrēta klīniskā gadījuma palīdzību eksperti uzskatāmi izgaismos dažādu fakultātē apgūstamo profesiju atbildību un nozīmi.

Pēc Atvērto durvju nedēļas noslēguma visi tiešraižu ieraksti un studentu sniegtās atbildes būs rodamas augstskolas mājaslapā ŠEIT.

Reklāmraksts