PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 18. jūnijs

Alberts, Madis

RSU rudens brīvlaikā aicina skolotājus uz lekcijām
RSU rudens brīvlaikā aicina skolotājus uz lekcijām
Foto: RSU
Kā katru gadu Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) skolēnu rudens brīvlaikā aicina skolotājus piedalīties tiešsaistes seminārā Atvērtās lekcijas skolotājiem 2023. Lekcijas notiks trešdien, 25. oktobrī no plkst. 11.00 līdz 15.40.

Veidojot pasākuma programmu, ņemtas vērā sabiedriskās aktualitātes, lai piedāvātu vērtīgas zināšanas un praktiskus padomus, kas skar gan profesionālo darbu, gan sabiedrību kopumā. Skolotājus uzrunās tādi RSU mācībspēki kā RSU Pedagoģiskās izaugsmes centra direktore dr. paed. Nora Jansone-Ratinika; asoc. profesors Voldemārs Arnis par jaunākajiem pētījumiem fizisko vingrinājumu lomu veselības veicināšanā; lektore Elīna Vrobļevska un docents Romāns Putāns pastāstīs par ideju pārmaiņām un sabiedrības pašorganizāciju, savukārt RSU Komunikācijas fakultātes prodekāne Līga Ozoliņa – par atmiņas trikiem. Programmā plānotas lekcijas par pieciem skolotājus interesējošiem tematiem.

Par dalību seminārā RSU Pedagoģiskās izaugsmes centrs  izsniegs apliecinājumu un nosūtīs papildu videolekciju kā dāvanu – tā būs RSU studiju programmas “Sabiedrības veselība” direktores Solvitas Kļaviņas-Makreckas lekcija par pusaudžu miegu. Priekšnosacījums apliecinājuma saņemšanai būs dalība visās lekcijās un viedokļa testa aizpildīšana.

Seminārs ir bez maksas. Lūgums reģistrēt savu dalību līdz 24.oktobra plkst.12.00. Dalībnieki saiti uz lekcijām saņems savā e-pastā.

Programma un pieteikšanās: šeit.