PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija

Rudens brīvdienas Rīgas zoodārzā!
Rudens brīvdienas Rīgas zoodārzā!
Foto: Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Kā iegūt ģimenes gada abonementu Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā? Nāc uz Rīgas zoodārzu, iemūžini savu apmeklējumu video, publicē sociālajos tīklos un iepriecini savu ģimeni ar īpašu balvu!

Ko mēs piedāvājam? Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs ir vieta, kur var ne tikai labi pavadīt laiku ar draugiem vai ģimeni, bet arī ieskatīties acīs tīģerim, sadzirdēt pa teritoriju brīvi staigājošo pāvu saucienus un novērot lapgriežskudru nenogurstošo strādāšanu. Lai diena būtu interesantāka, iesakām iepazīt jaunos maršrutus – gan īpaši rudenim veltīto, gan aizsargājamās sugas izzinošo.

Neļauj lietainam laikam sevi apturēt - daudzi dzīvnieki aplūkojami telpās. Pat ja līst lietus, droši velc gumijas zābakus, lietusmēteli un lietussargu un dodies atklājumu pilnā piedzīvojumā. Gaisa temperatūrai krītoties, kuru katru brīdi uz ziemas ekspozīcijām dosies tādi siltāku zemju iemītnieki kā kapibaras, kakadu papagaiļi un tapīri, kurus drīz nevarēs redzēt līdz pat pavasarim.

Un tas vēl nav viss – ir arī iespēja iegūt savā īpašumā ģimenes gada abonementu 90eiro vērtībā! Lai to izdarītu:

  • nāc uz Rīgas zoodārzu;
  • nofilmē savu pastaigu, dzīvniekus vai sevi zoodārzā;
  • izveido video un līdz 31. oktobrim publicē kādā no šīm platformām - TikTok, Instagram vai Facebook;
  • pie video ietago @RigaZoo;
  • aicini draugus pie video atstāt īkšķus jeb “like”!

 

Viens video katrā no platformām tiks apbalvots ar ģimenes gada abonementu! Vērtēsim gan līdz 7. novembrim iegūto tīkšķu skaitu, gan paša video saturu* un kvalitāti, lai noteiktu labāko. Tāpēc neatliec zoodārza apmeklējumu, nofilmē video un, iespējams, veselu gadu varēsi pie mums atgriezties jebkurā laikā - kaut vai katru dienu ar visu ģimeni!

* Video nedrīkst saturēt necenzētu leksiku, nepieņemamu uzvedību un zooloģiskā dārza iekšējās kārtības noteikumu pārkāpšanu!

Seko līdzi Rīgas Nacionālajam zooloģiskajam dārzam sociālajos tīklos un www.rigazoo.lv!

Reklāmraksts