PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 15. jūlijs

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Nela-Gems-auskari-ar-Swarovski-titulbilde.jpg
Foto: Nela Gems
Starptautiskā sieviešu diena, kas ik gadu tiek svinēta 8. martā, ir diena, kad sveicam un godinām mūsu dāmas. Protams, neiztikt bez košiem un smaržīgiem pavasara ziediem, bet dāmas iespējams pārsteigt arī ar kādu personiskāku dāvaniņu, turklāt, latviešu ražojumu.

Ikvienai sievietei patīk pucēties un izcelt savu koptēlu ar skaistām rotaslietām. Kvalitatīvi sudraba auskari ir aksesuārs, kas spēj izvēlētajam apģērba komplektam piešķirt mirdzumu un izcelt sievietes skaistumu.

Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas ražo burvīgus sudraba auskarus ar Swarovski kristāliem. Auskaru piedāvājumā iespējams atrast gan vienkāršākus un minimālākus auskarus, gan arī greznus un košus auskarus. To piedāvājums ir ļoti plašs un piemērots dažādiem notikumiem – Nela Gems auskari skaisti papildina sievietes tēlu gan ikdienā, gan arī īpašos pasākumos un svētkos.

Mirdzums tavai ikdienai

mirdzums-tavai-ikdienai.jpg

Nela Gems veikalā pieejamas rotaslietas katras sievietes gaumei, saglabājot zīmola autentisko firmas zīmi – Swarovski kristālu žilbinājumu.  Šīs rotaslietas no citām rotām atšķiras ar to eleganci un acīmredzamo skaistumu. Lai arī šī zīmola auskarus iespējams pielāgot jebkuras sievietes gaumei, tie tomēr ir zināmi kā mirdzoši un iespaidīgi auskari, par ko parūpējas elegantie Swarovski kristāli. Tie noteikti izstaro pārliecību, ko nēsāt sev līdzi katru dienu.

Nagliņauskari ar apaļu 8mm Swarovski kristālu ir lieliski piemēroti, lai ikdienai piešķirtu maigu mirdzumu. Viegli un ērti nagliņauskari ir klasika, kas vienmēr ir modē. Neliels, taču skaists aksesuārs, kas papildinās sievietes koptēlu.

Nagliņauskari ar riņķīti ir jau iepriekš minētais 8mm Swarovski kristāls, taču ar apsudrabotu vai apzeltītu tērauda riņķīti. Tā ir modernāka interpretācija klasiskajiem nagliņauskariem, kas lieliski izcels sievietes eleganci.

Kantaini auskari ir lieliska izvēle sievietei, kas arī ikdienā izvēlas mirdzēt koši. Swarovski kvadrātiņi ir pieejami pārdesmit dažādās krāsās, tāpēc ikviena sieviete spēs atrast savai gaumei atbilstošāko auskaru pāri. Savukārt kantaino Swarovski kristālu auskaru ērtā un drošā angļu aizdare garantē izcilu kvalitāti.

Elegance īpašiem svētku mirkļiem

elegance-ipasiem-svetkiem.jpg

Īpašos notikumos un svētkos atļaujam sev sapucēties – izvēlamies rotaslietas, kas ir greznākas, elegantākas un noteikti arī pamanāmākas. Svētki ir laiks, kad sievietēm justies īpaši skaistām un mirdzošām. Nela Gems auskari ir pieemēroti arī svētku svinībām, ballēm un citiem pasākumiem – ar dažādu veidu un izmēru kristāliem.

Grezni auskari ir klasiska izvēle, kas sievietei ļauj sajusties skaistai un elegantai. Auskarus rotā 12mm liels kristāls, kura krāsu iespējams izvēlēties no 10 Swarovski piedāvātajiem toņiem. Papildus centrālajam Swarovski kristālam, auskaru angļu slēdzeni rotā vēl 5 mazi kristāli izteiktākam mirdzumam.

Grezni auskari ar kristāliem jebkurai sievietei ļaus sajusties kā karalienei. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels Swarovski kristāls pēc izvēlētās krāsas. Taču par īpaši grezniem šos auskarus padara 13 mazi kristāli, kas rotājas ap centrālo Swarovski kristālu.

Dubulti lāsīšu auskari sastāv no diviem skaistiem Swarovski kristāliem. Tie ir ļoti viegli, taču lieliski papildinās svinību vakara tēlu. Šo auskaru pamatā ir 8mm liels kristāls un 14mm liela kristāla lāsīte. Šis auskaru pāris ir īpaši sievišķīgs un elegants.

Lieliska dāvana jebkurai sievietei

Nela Gems rotaslietas ir brīnišķīga dāvana ne vien sev pašai, bet arī kādai citai sievietei svētkos. Šī dāvana ir ļoti piemērota vārda dienām, kad nav pieņemts dāvināt pārāk dārgas un lielas dāvanas. Nela Gems auskari ar Swarovski kristāliem ir lieliska vārda dienas dāvana, kas iepriecinātu katru sievieti.

Taču rotaslietu klāsts ir pietiekami plašs, lai spētu atrast arī piemērotu dāvanu sievietei dzimšanas dienā, Valentīndienā vai kāzu gadadienā. Nela Gems Swarovski auskari ir eleganta un skaista dāvana. Īpašu svētku gadījumā dāvanas saņēmējai iespējams pasniegt saskaņotu auskaru un gredzena komplektu. Nela Gems zīmols parūpējas par skaistu iepakojumu, kam iespējams pievienot arī apsveikuma kartīti.

Kristālu klāsts ir ļoti plašs, tāpēc sievietei varētu būt arī vairāki vienādi auskari ar dažādiem kristāliem. Tādā veidā tos iespējams pieskaņot pie dažādiem apģērbu komplektiem un izstarot vienlīdz elegantu mirdzumu. Jebkura dieviete būtu priecīga par Nela Gems dāvanu karti, kas ļaus izvēlēties sev tīkamāko auskaru pāri un arī kristālu pēc izvēles.

Iepirkšanās interneta veikalos paliek arvien populārāka, jo tas ir veids, kā ātri un ērti iegādāties sev vēlamo preci. Arī Nela Gems rotaslietas iespējams iegādāties internetā. Dāvanu karte ir pieejama arī FromMe.lv mājaslapā.

Reklāmraksts