Šobrīd ir publicētas pirmās divas klausāmsarunu epizodes. Tās iespējams noklausīties Skola2030 mājaslapā vai platformās - "Spotify", "Google Podcasts", "Apple Podasts".

Pirmajā klausāmsarunā “Kāpēc viena grāmata neder visiem?” Skola2030 vecākā eksperte un supervizore Inga Pāvula diskutē ar Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas vadītāju Ludmilu Belogrudovu un Tukuma Raiņa ģimnāzijas fizikas skolotāju un izglītības portāla "fizmix.lv" satura veidotāju Valdi Zuteri. Sarunas ietvaros dalībnieki pārrunāja to, kā varētu definēt to, kas ir mācību grāmata, to, kāda ir tās loma un kāpēc viena mācību grāmata neder visiem. Sarunas ieraksts pieejams ŠEIT.

Savukārt, klausāmsarunu otrajā epizodē “Vai intelektam jāapkalpo emocijas? “ Skola2030 konsultante Solvita Lazdiņa sarunājas ar LU profesori, sertificētu psiholoģi Baibu Martinsoni par to, kas sociāli emocionālā mācīšanās, no kādam prasmju grupām tā sastāv, kāda ir šo prasmju nozīme un kā tās var mācīt skolā. Sarunas ierakstu var noklausīties Skola2030 mājaslapā vai kādā no straumēšanas platformām (“Spotify”, Google Podcasts", "Apple Podasts").