PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 28. februāris

Justs, Skaidra, Skaidrīte

11331.jpeg
Foto: Publicitātes foto / Gardēžu klase.
Vairums Latvijas skolu jauniešu vecuma grupā no 5. līdz 9. klasei savas ēst gatavošanas prasmes un zināšanas par veselīgu uzturu vērtē kā labas un teicamas. 

Tomēr par spīti tam lielākā daļa skolēnu paši prot tikai sagriezt salātus, uzvārīt cīsiņus, pelmeņus, kā arī rīsus, un vismaz pāris reizes nedēļā starp ēdienreizēm mēdz našķoties ar neveselīgiem kārumiem – saldumiem un dažādām sāļajām uzkodām. Lai pārbaudītu Latvijas skolu jauniešu patiesās zināšanas par veselīgu un sabalansētu uzturu, izglītotu un uzlabotu viņu ēst gatavošanas prasmes, kā arī vairotu vēlmi ikdienā gatavot veselīgas maltītes, Rimi aicina5. līdz 9. klases pieteikties konkursā Gardēžu klase.

Konkursa ietvaros jaunieši kopā ar Latvijā labi zināmiem pavāriem un ēst gatavošanas ekspertiem – Rimi Gardēžiem – apgūs veselīgu maltīšu gatavošanas prasmes, kā arī apliecinās un iegūs plašākas zināšanas par veselīgu uzturu. 3 entuziastiskākās un meistarīgākās klases, kurām visveiksmīgāk būs izdevies apliecināt savas zināšanas par veselīgu uzturu un mīlestību pret pašgatavotu ēdienu, saņems Rimi dāvanu karti 150 eiro vērtībā. Savukārt klase, kuras kopīgi gatavotās maltītes recepte būs iekarojusi Facebook lietotāju sirdis, iegūs Rimi dāvanu karti 100 eiro vērtībā. Dāvanu kartes klases varēs izmantot, lai klases vakarā galdā celtu veselīgu mielastu vai sarīkotu neaizmirstamu pikniku klases ekskursijā, informē konkursa “Gardēžu klase” koordinatore Līva Blaževica.

Klases ir aicinātas konkursam pieteikties līdz 2.aprīlim, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu konkursa mājaslapā