PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

10210.jpeg
Foto: racorn / 123RF
Šodien, 27.maijā, plkst. 16.00 Koka ēku renovācijas centrā "Koka Rīga" notiks Rīgas skolu sporta nominācijas pasākums. 

Tajā suminās galvaspilsētas izglītības iestāžu sporta organizatorus, sporta pedagogus, galvaspilsētas labākās skolas par sasniegumiem Rīgas, Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās.

Tāpat pasniegs apbalvojumu nominācijā "Par mūža ieguldījumu skolu sportā" . Balvu un nomināciju "Par mūža ieguldījumu skolu sportā" iespējams saņemt par ilggadēju un godprātīgu darbu sporta jomā izglītības iestādē, turklāt pretendenta darba stāžam jābūt vairāk nekā 35 gadiem. Pasniegtas tiks arī nominācijas: "Rīgas sportiskākā skola", "Rīgas gada sporta skolotājs", "Rīgas gada sporta skolotāja", "Rīgas labākais skolu sporta organizators", kā arī sveiktas skolas, kuras kopvērtējumā uzvarējušas Rīgas starpskolu sacensību spartakiādē, informē Indra Vilde, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, lai izvērtētu skolu sporta organizatoru, skolotāju ieguldījumu sporta attīstībā, izglītības iestāžu sasniegumus starpskolu sacensībās, kā arī popularizētu sportiskākās skolas galvaspilsētā.