PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 29. maijs

Maksis, Raivis, Raivo

Trakā melnās piektdienas izpārdošana! Office 2021 un Windows 10 Pro sākot no 7 EUR!
Trakā melnās piektdienas izpārdošana! Office 2021 un Windows 10 Pro sākot no 7 EUR!
Foto: Keysoff
Pircēji visā pasaulē gaida novembri, kad tuvojas Melnās piektdienas izpārdošana. Programmatūras atjaunināšana ir ļoti svarīga mūsdienu straujajā digitālajā pasaulē. Izmantojot Melnās piektdienas piedāvājumus, varat ieguldīt jaunākajās programmatūras versijās, nodrošinot piekļuvi jaunākajām funkcijām un uzlabojumiem.

Keysoff Melnās piektdienas lielā izpārdošana ir klāt! Keysoff Black Friday lielā izpārdošana aptver plašu programmatūras kategoriju klāstu. Jūs varat vienkārši maksāt 25,25 EUR, lai iegūtu Office 2021 Pro mūža garumā! Tas noteikti ir izdevīgs piedāvājums! Office 2021 5 PC par pieņemamāku cenu ir 75,24 EUR (15,05 EUR /PC). Dārgās operētājsistēmas ir likušas jums pievērsties pirātiskām versijām vai sliktām alternatīvām. Bet ikgadējā Melnās piektdienas izpārdošanas laikā jūs varat droši iegādāties. Legālajam Windows 10 Pro tikai nepieciešami 8,48 EUR. Windows 10 Pro var jaunināt uz Windows 11 Pro bez maksas. Neatkarīgi no tā, kādu programmatūras produktu vēlaties, varat to atrast Keysoff Black Friday lielajā izpārdošanā sava budžeta ietvaros! Multi-Keys iepakojums ir Keysoff vispieejamākā atsauksmes klientiem! Tāpēc atzīmējiet savu kalendāru, izveidojiet sarakstu un gatavojieties doties iepirkšanās piedzīvojumā, kas nav līdzīgs šajā Melnajā piektdienā. Laiks ir ierobežots. Kad esat pabeidzis sarakstu, iegādājieties to ātri!

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

 

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

 

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

 

50% ATLAIDE vairākām operētājsistēmām Windows OS un Office (atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk

 

Ja jums ir nepieciešama papildu datoru rīku programmatūra, Keysoff to arī jums piedāvās! Piemēram, rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai var iegādāties Keysoff.

Rīki, kas jūs varētu interesēt!

Atklājiet citus rīkus

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Reklāmraksts