PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 15. jūlijs

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

7072.jpeg
Foto: macor / 123RF
Valsts policija sākusi kriminālprocesu saistībā ar elektroniskajā sistēmā "E-klase" kāda pamatskolēna ievietotu paziņojumu par iespējamu vardarbību pret klasesbiedriem, informēja policijā.

Likumsargiem par šādu paziņojumu "E-klasē" ziņots ceturtdien. To ievietojis kādas Vidzemes reģiona izglītības iestādes pamatskolas klases skolēns.

Policija norāda, ka ikviena saņemtā informācija par iespējamiem riskiem tiek uztverta nopietni un tiek rūpīgi pārbaudīta. Valsts policija atgādina, ka šādas darbības ir kriminālsodāmas.

Policijā sākts kriminālprocess par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagu miesas bojājumus. Šobrīd notiek izmeklēšana, policija veic visas nepieciešamās darbības, lai noskaidrotu visus apstākļus, iesaistītās personas un motīvus, kā arī to, kādēļ šāds paziņojums ir publicēts, informē aģentūra LETA.

Policija uzsver, ka uztraukumam nav pamata un drošības riski nepastāv. Likumsargi šodien konkrētajā izglītības iestādē nodrošināja kārtību un drošu mācību norisi, kā arī veica preventīva rakstura darbības, pārrunājot dažādus drošības jautājumus ar izglītības iestādēs skolēniem un administrāciju.