PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Klases Aktivitāšu piedzīvojums
Klases Aktivitāšu piedzīvojums
Foto: Baltic outdoors

Jautras un izglītojošas aktivitātes visas dienas garumā, kas noteikti saliedēs klasi!

Baltic outdoors” ir jauniešu veidots uzņēmums, tādēļ labāk par visiem citiem zinām, kas jauniešus aizraus un liks izklaidēties. Mūsu komanda sastāv no aizrautīgiem un zinošiem jauniešiem, kuri ik uz soļa ir gatavi pastāstīt kādu aizraujošu faktu vai noderīgu pamācību.

Klašu aktivitāšu piedzīvojums

Pasākums ilgst apmēram 5 stundas 25 bērnu grupai, kuru laikā skolēni, tiek izaicināti dažādās komandu saliedējošās stafetēs un uzdevumos. Pasākuma mērķis ir izklaidēt jauniešus un iemācīt dažas izdzīvošanas pamatprasmes. Pasākums ir paredzēts visām vecuma grupām, jo piedāvātās aktivitātes tiks pielāgotas vecuma grupai un dalībnieku spējām, lai visiem būtu jautri. Uzņemsim gan pašus mazākos ķiparus, gan arī 12. klases audzēkņus. Piemēram, aktivitāšu laikā mazākie celtu telti, taču lielākie būvētu izdzīvošanas nometni no materiāliem, ko var atrast mežā. Aktivitātes norisinās gleznainā Zemgales līdzenumā 20 km attālumā no Jelgavas.

  • Cena vienam dalībniekam ir 11 EUR ( Skolotājiem dalība bez maksas);
  • Par papildus 3.49 EUR no cilvēka iespējams pasūtīt uz uguns vārtītu zupu;
  • Bez papildu maksas pieejama ugunskura vieta;
  • Nepieciešama iepriekšēja pieteikšana.

Pasākuma lokācija ir Bērze, Bērzes pagasts, Dobeles novads, Latvija (precīza lokācija tiks nosūtīta pēc pieteikuma).

Piesakiet klases ekskursiju nebijušā piedzīvojumā un izklaidējiet savu klasi, labāk kā jebkad, zinot, ka skolēni tiks, arī izglītoti. 

Vairāk informācijas pieejama šeit.