PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 22. maijs

Emīlija

Pavasarīgi piedzīvojumi Jūrmalā
Pavasarīgi piedzīvojumi Jūrmalā
Foto: Jūrmalas valstspilsēta

Pavadiet laiku ārpus skolas, dodieties aizraujošā klases braucienā uz Jūrmalu! Kopā ar klasi izmēģiniet spēku un veiklību piedzīvojumu trasēs, piedalieties orientēšanās spēlēs un iepazīstiet pilsētu, uzziniet Raiņa un Aspazijas dzīvesstāstu, uzkāpiet 42 metrus augstajā ūdenstornī, izstaigājiet purvus ar purva kurpēm un, protams, neaizmirstams klases foto pie Jūrmalas burtiem pludmalē.

Interesantākie ekskursiju piedāvājumi: Skolēnu ekskursiju ceļvedis Jūrmalā 2024

JŪRMALAS PIEDZĪVOJUMU TRASES SPORTISKAI SACENSĪBAI

Noorganizējiet komandas saliedēšanas pasākumu, dodoties sportiskā sacensībā Jūrmalas piedzīvojumu parkā “Tarzāns” un Jūrmalas Tīklu parka gaisa trasēs Dzintaru mežaparkā. Līksmas izklaides un jautrība garantēta ūdens atrakciju parkā “Līvu akvaparks”.

ATKLĀJIET JŪRMALU ORIENTĒŠANĀS SPĒLĒS

Izziniet Jūrmalas vēsturi, dodoties orientēšanās spēlēs pa pilsētas ielām. Sacensības gars, smiekli un azarts, meklējot kontrolpunktus, garantēts!

UZZINIET PAR LITERATŪRAS DIŽGARU DZĪVI UN DAIĻRADI

Jūrmala ir vieta, kur Aspazija un Rainis pavadīja lielu savas dzīves daļu. Dodieties tematiskā ekskursijā vai pārgājienā pa izcilo dzejnieku dzīves vietām!

IESKATIETIES KŪRORTA VĒSTURES LĪKLOČOS

Iepazīstiet Jūrmalas vēsturi, apmeklējot Jūrmalas muzeju un vēsturisko Ķemeru kūrorta parku ar tā īpašo pērli – ūdenstorni. Ūdenstornim ir divas skatu platformas – viena 12 metrus, otra 42 metrus augsta; ūdenstornī ierīkota arī izstāžu zāle, kur var apskatīt interesantu ekspozīciju par Ķemeriem. Pēc tam dodieties uz jauno Kauguru parku, kur var sarīkot pikniku un aktīvi pavadīt laiku rotaļu un āra trenažieru laukumos vai skeitparkā. Ķemeru ūdenstornis apmeklētājiem būs atvērts no 27. aprīļa.

IEPAZĪSTIET CITĀDU MĀKSLU

Jūrmalā ir vairākas unikālas mākslas galerijas, piemēram, “Inner Light”, kur apskatāmas luminiscējošas gleznas, un mākslas stacija “Dubulti” – Eiropā vienīgā mākslas telpa, kas ierīkota funkcionējošā dzelzceļa stacijā. Savukārt sietspiedes darbnīcā “Cemme” var apgūt seno apdrukas tehniku un izveidot klases īpašos kreklus vai somas.

ATKLĀJIET DABAS PIRMATNĪGUMU JŪRMALAS DABAS TAKĀS

Izstaigājiet Ragakāpas dabas parku un ieskatieties seno latviešu zvejnieku sētā Jūrmalas Brīvdabas muzejā, kur vēsturiskās ēkas un būves ir atvestas no visas Latvijas. Sajūtiet pirmatnējās dabas skarbumu Ķemeru nacionālā parka takās, izstaigājiet purvus ar īpašajām purva kurpēm, uzkāpiet Slokas ezera skatu tornī.

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs palīdzēs izstrādāt katram vecumam piemērotāko piedzīvojuma maršrutu un organizēt ekskursijas zinoša gida pavadībā.

Jūrmalas Tūrisma informācijas centrs
+371 67147900
Seko mums: FacebookInstagram