PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

Keysoff ziemas izpārdošana: kā iegūt oriģinālo programmas Windows 10 Pro licenci tikai par 6,22 euro?
Keysoff ziemas izpārdošana: kā iegūt oriģinālo programmas Windows 10 Pro licenci tikai par 6,22 euro?
Foto: Keysoff
Ja programmas Windows 10 Pro oficiālā cena ir aptuveni 180 euro, kas ir salīdzinoši augsta cena, tad iespējams Jums noder uzņēmuma Keysoff piedāvājums.

Izmantojot Keysoff ziemas izpārdošanu, oriģinālie programmas Windows 10 Pro 2PCkomplekti pieejami tikai par 12,45 euro, Windows 10 Pro — tikai 6,22 euro katrs! Jaunākās Office 2021 versijas cena ir 13,85 euro/dators! Ietaupiet vairāk nekā 90%! Ar 62% atlaidi pieejams arī Office, kuru iespējams izmantot MAC lietotājiem! Keysoff nodrošina oriģinālus Windows un Office komplektus, kā arī citus praktiskus datoru rīkus un programmatūru.

Ierobežota laika īpašais piedāvājums! Oriģinālais Windows 10 no 6,22 euro!

Ikviens var lejupielādēt Microsoft Office, taču galvenais ir tas, ka jums ir nepieciešama licence, lai to izmantotu ilgāk par mēnesi. Microsoft 365 ir laba izvēle, taču par to ir jāmaksā ikmēneša vai gada abonēšanas maksa. Varat iegādāties pastāvīgu Office savam darbam, piemēram, Office 2021, Office 2019 un citus. Tagad Microsoft Office cena ir no 13,85 euro!

Ierobežota laika īpašais piedāvājums! Office 2021 tikai par 13,85 euro!

Ja jums nepieciešama papildu datorrīku programmatūra, Keysoff ir iespēja to nodrošināt! Piemēram, Ashampoo PDF Pro 3, ar kuras starpniecību iespējams rediģēt PDF failus tikpat ātri un vienkārši kā Word dokumentus. Ashampoo PDF Pro 3 padara PDF failu rediģēšanu tikpat vienkāršu kā teksta dokumentu rediģēšanu ar lielisku tekstapstrādes programmu, turklāt to var atrast jebkurā modernā biroja lietojumprogrammā.

Datorrīki (bez atlaides koda)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Kas ir OEM licence? Kāpēc OEM?

Kā darbojas uzņēmums Keysoff un, kā tas var piedāvāt programmatūru par tik zemu cenu?

Keysoff nodrošina licences, kuras parasti pārdod datoru ražotājiem, lai tie varētu lētāk iegādāties Windows programmatūru, kuru instalētu savos sērijveidā ražotajos datoros. OEM licences negatīvā puse ir tāda, ka tā parasti ir saistīta ar mātesplati, tāpēc pēc aktivizēšanas ir grūti pārsūtīt licenci uz citu datoru.

Keysoff  OEM licences datora maiņas gadījumā nav nepieciešams iegādāties vēlreiz. Jums vienkārši jāiegādājas cita kopija un tā joprojām būs cenas ziņā izdevīgāka, nekā maksājot mazumtirdzniecības cenu.

Otrkārt, tā kā Keysoff nosūta jums e-pastā informāciju par aktivizāciju un pasūtījuma rēķinu, Jums nav nepieciešams izmantot kompaktdiskus vai citas loģistikas izmaksas, un jūs varat iegūt Windows OS un Microsoft Office par niecīgu cenu! Kamēr jūs pērkat produktus Keysoff, Jums tiek nodrošināti arī pēcpārdošanas pakalpojumi! Jums ir lieliska iespēja ietaupīt naudu, vienlaikus pabeidzot datora atjaunināšanu, izmantojot šo īpašo piedāvājumu!

Izmantojot augstas kvalitātes produktus un profesionālu servisu, Keysoff ir saņēmis vairāk nekā 1000 atsauksmes no reāliem TrustPilot lietotājiem ar vērtējumu 4,8 un 97% apmierinātības līmeni!

24/7 tehniskais atbalsts un beztermiņa pēcpārdošanas serviss.

Sazinieties ar Keysoff: [email protected]

Reklāmraksts