PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Akcija “Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2024”
Akcija “Atpakaļ uz skolu/ Atpakaļ uz universitāti 2024”
Foto: Eiropas Komisija
Šogad eksperti dosies uz skolām konkrētu mācību stundu vai lekciju kursu ietvaros, tā ar savas jomas ekspertīzi un savu Latvijas, Eiropas un pasaules pieredzi bagātinot mācību procesu. Piemēram, ekonomikas jomas eksperts būs vērtīgs palīgs ekonomikas stundā, pastāstot par jaunuzņēmumu dibināšanu. Sociālo zinību mācību procesu bagātinās aktīvs NVO vadītājs. Eiropas Savienības Zaļo kursu izskaidros eksperts, kurš ikdienā līdzdarbojas tā ieviešanā.

Skolēni vienlaikus apgūst vairākus mācību priekšmetus, eksperti, jomu profesionāļi, savā ikdienas darbā fokusējas uz vienu jomu. Jomu profesionāļi uzklausīs skolēnu jautājumus, skaidros tos caur savas ikdienas darba pieredzes prizmu, kļūs par atbalstu pedagogiem un Latvijas izglītības telpai kopumā. Skola gatavo dzīvei, eksperti būs vērtīgs tilts starp mācību procesu un reālo dzīvi.

Šogad atzīmējam 20.gadadienu kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā. Ņemot vērā šo nozīmīgo faktu, kā arī dalībnieku lielo interesi, 2024. gadā akcija notiks gan pavasarī, gan rudenī.

Līdz 8. martam notiek pieteikšanās pavasara vizītēm izglītības iestādēs. Vizītes notiks gan tiešsaistē, gan klātienē (pēc eksperta un izglītības iestādes savstarpējas vienošanās) no 1. marta līdz 31. maijam.

Aicinām pieteikties, aizpildot šo tiešsaistes anketu vai rakstot uz [email protected].