PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Izmantojiet Microsoft zemo izmaksu atslēgas no Keysoff jau šodien! Office 2021 Pro cena ir 15,05 EUR/dators!
Izmantojiet Microsoft zemo izmaksu atslēgas no Keysoff jau šodien! Office 2021 Pro cena ir 15,05 EUR/dators!
Foto: Keysoff
Vai Jums ir jāuzraksta eseja? Atveriet programmu Word. Vai vēlaties izveidot budžeta izklājlapu? Izmantojiet programmu Excel. Izveidojiet profesionālu prezentāciju? Apskatiet PowerPoint iepriekš iestatītās veidnes. Kā sadarboties reāllaikā? Teams. Neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams, tās ir Microsoft Office iespējas. Office 2021 Pro Plus, Microsoft vadošais biroja komplekts ar izcilu veiktspēju un funkcijām, nodrošina vēl nebijušu atbalstu jūsu darbam un radošumam.

Pasaulē, kuras pamatā ir abonementi, ir grūti atrast lietotni vai programmatūras pakotni, ko varētu izmantot visu mūžu, veicot vienreizēju pirkumu. Par laimi, Microsoft piedāvā mūža licenci savam iecienītajam lietotņu komplektam, kur jūs varat to izdarīt. Keysoff's Office Crazy Deal, kas ilgst tikai nedēļu, nodrošina dažādus Office Suite un Windows OS visu mūžu. Oriģinālais Office 2021 Professional Plus ir tikai 25,75 EUR, un Office 2019 24,25 EUR. Ja jums pieder Mac, Office 2021 Home and Business for Mac maksā tikai 49,25 EUR, var palīdzēt sasniegt visaugstāko produktivitāti. Iegādājieties vairāku lietotņu paketi, Office 2021 Pro Plus cena ir 15,25 EUR/dators. MS Keys pakotnes nodrošina jums piekļuvi jaunākajām tehnoloģijām, sniedzot jums konkurētspējīgas priekšrocības studijās un karjerā. Keysoff nodrošina jums 7/24 klientu apkalpošanas komandu, kas strādās kā profesionālis un savlaicīgi atrisinās jūsu problēmu! Turklāt pēcpārdošanas serviss un ātra piegāde garantē jums nepārspējamu iepirkšanās pieredzi!

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

 

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

 

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk!(Atlaides kods: VZK62)

 

50% ATLAIDE vairākām operētājsistēmām Windows OS un Office (Atlaides kods: VZK62)

Skatīt vairāk šeit.

Ja jums nepieciešama vairāk datora rīku programmatūras, Keysoff piedāvā arī šo iespēju! Piemēram, sistēmas tīrīšanas, failu saspiešanas, attēlu rediģēšanas, sistēmas optimizēšanas, produktivitātes biroja un antivirusa aizsardzības rīki un programmatūra var tikt iegādāta pie Keysoff.

Praktiskās datora rīku programmatūras iespējas:

Atrast vairāk rīku šeit.

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Reklāmraksts