Konferencē “Ekspertu domnīcas” vadīs Ārlietu, Labklājības, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības un Aizsardzības ministriju darbinieki, kā arī projekta “Skola 2030” un jauniešu kustības “Medijpratējs” dalībnieki.  Šīs ekspertu domnīcas būs lieliska iespēja jauniešiem uzzināt, kā ikdienā ar dažādiem jautājumiem strādā gan ministriju darbinieki, gan nevalstiskā sektora pārstāvji.

Pēc “Ekspertu domnīcām” jauniešiem būs iespēja darba grupās izveidot savus priekšlikumus  un prezentēt tos gan saviem vienaudžiem, gan ekspertiem. Jauniešu darba grupas vadīs jaunie profesionāļi, kas arī savu nākotni vēlas saistīt ar konkrētās darba grupas tēmu.

Pieteikties konferencei iespējams līdz 18. novembrim. Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

ANO Jauniešu delegātu programma ir ANO iniciatīva, lai veicinātu jauniešu līdzdalību savas valsts pārvaldē. ANO Jauniešu delegāts ir daļa no savas valsts delegācijas ANO rīkotajos pasākumos. Jaunieša loma valsts delegācijā ir sniegt savu redzējumu ar jaunatni saistītās jomās, palīdzēt valsts delegācijai savu iespēju un prasmju robežās, kā arī veidot sadarbību ar citu valstu Jauniešu delegātiem. Latvijā šī programma tiek īstenota pirmo reizi.