Aiz katra ziedotāja dibinātās stipendijas ir dzīvesstāsts, kas kalpo par pamudinājumu jauniešiem tiekties uz panākumiem, nākotnē veicinot mūsu valsts izaugsmi. Ik gadu augustā izskolotie stipendiāti, pateicībā par reiz saņemto atbalstu, atgriežas fondā, lai vienotos kopējā "Draugu stipendijas" akcijā, īstenojot vēlējumu - "ar izglītību sasniegt dzīvē tādu līmeni, lai varētu nākotnē palīdzēt citiem." Augusta akcijā savāktie ziedojumi dos iespēju uzsākt studijas vēl 8 studentiem.

Kopš fonda dibināšanas, ir izveidota cieša sadarbība ar Rīgas Stradiņa universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Universitāti, Valmieras Augstskolu, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, Rīgas Ekonomikas augstskolu, Ventspils Augstskolu, Daugavpils Universitāti, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, Rīgas Biznesa skolu u.c. Vītolu fonda darbības laikā izskoloti ap 5000 studenti.

Paldies ziedotājiem par ilgtermiņa sadarbību, uzticēšanos un apbrīnojamo prasmi ieraudzīt nākotni Latvijas jauniešos! Nākamā pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām sāksies no 2024. gada 1. februāra līdz 1. martam.

Plašāka informācija par Vītolu fondu šeit.