PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 20. aprīlis

Mirta, Ziedīte

Jaunākā Office komplekta minimālā cena ir norādīta Keysoff Back-to-School izpārdošanā. Ietaupi līdz 90%!
Jaunākā Office komplekta minimālā cena ir norādīta Keysoff Back-to-School izpārdošanā. Ietaupi līdz 90%!
Foto: Keysoff
"Atpakaļ uz skolu" izpārdošanas sezona rit pilnā sparā, un Keysoff sniedz lielus ietaupījumus Office Suite, operētājsistēmu un citu pakalpojumu jomā.

Lai palīdzētu jums atrast visus labākos piedāvājumus vienuviet, Keysoff apkopojis šobrīd labākos piedāvājumus Office Suite un operētājsistēmām. Viena no visizdevīgākajām programmatūrām ir Office 2021 Pro, kuras cena ir 26,25  EUR. Microsoft Office Pro 2021 ir iekļauts dažās no spēles pazīstamākajām lietotnēm: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher, Access un pat Skype darbam. Office 2021 Home and Business for Mac ir izvēle Mac lietotājiem. Vienreizējs pirkums un mūža lietošana.Tas ir piemērots arī Windows 10 Pro izpārdošanā par 7.35 EUR. Keysoff Back-to-School Sale piedāvā kaut ko ikvienam.

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

 

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

 

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu kopā ar ģimeni un draugiem, lai baudītu lielākas atlaides!

 

50% ATLAIDE vairākām Windows operētājsistēmām un Office (atlaides kods: VZK50)

 

Skatīt vairāk ŠEIT

 

Ja jums ir nepieciešama papildu datora rīku programmatūra, Keysoff to arī piedāvā! Piemēram, rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai.

Citi rīki, kas jūs varētu interesēt!

Atklājiet citus rīkus ŠEIT

 

Keysoff lolo katru klientu un cenšas sniegt klientiem vislielākās priekšrocības. Keysoff neizmantos jūsu uzticību ļaunprātīgi! Keysoff programmatūras iegāde uz mūžu un zemu cenu ir gudrs lēmums. Keysoff sasniedz vērtējumu 4,9 no 5 pakalpojumā Trustpilot, kas nozīmē, ka Keysoff augstas kvalitātes pakalpojums ir apmierinājis daudzus klientus. Katram Keysoff produktam darbinieki ir sagatavojuši detalizētu informāciju par produktu, tostarp saderīgiem datoriem, produktu funkcijām, sistēmas prasībām, lejupielādēm utt. Pirms pirkšanas varat izlasīt detalizēti atbilstoši savām vajadzībām! Lai atvieglotu pirkumu, ir ātrās kategorijas navigācijas taustiņš.Pēc apmaksas dažu minūšu laikā pa e-pastu saņemsiet kodu izpirkšanai savā kontā. Lai nepalaistu garām e-pastu, lūdzu, pārbaudiet arī surogātpasta vai nevēlamā pasta mapi! Ja jums ir kādi jautājumi, droši pastāstiet Keysoff 7/24 profesionālajai klientu apkalpošanas komandai, kas zibens ātrumā atrisinās jūsu problēmas.

Sazinieties ar Keysoff: [email protected]

Kā maksāt?

1. Pievienojiet preci iepirkumu grozam, pēc apstiprināšanas noklikšķiniet uz "Turpināt ar apmaksu".

2.Pēc nepieciešamās informācijas aizpildīšanas noklikšķiniet uz "cwalletco", lai izvēlētos maksājuma veidu. PayPal atbalsts Master Credit Card.

Reklāmraksts