PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

8846.jpeg
Foto: dotshock / 123RF
Latvijas Studentu apvienība (LSA) no 13.augusta līdz 16.augustam rīkos ikgadējo Studentu līderu forumu.

LSA pārstāve Linda Vilkārse pastāstīja, ka forums tiek rīkots, lai stiprinātu demokrātijas principus studējošo pašpārvaldēs, vienotu studējošo kustību, kā arī lai veicinātu atbildību pret apkārtējiem un valsti. Uz forumu pulcēsies visu Latvijas akreditēto augstskolu aktīvie studentu līderi un LSA vecbiedri.

Pasākuma laikā ar dažādām aktivitātēm un lekcijām ir paredzēts palielināt studējošo pārstāvju kompetences līmeni un sadarbības spējas. Vēl pirms foruma tā dalībnieki tiks iepazīstināti ar cilvēkiem, kas Latvijā ir atbildīgi par augstākās izglītības politiku, pastāstīja foruma galvenais organizators Mārtiņš Šmits. Studentiem tiks skaidrots jaunais augstākās izglītības finansēšanas modelis, lai visas Latvijas pašpārvaldes spētu operatīvi un jēgpilni reaģēt uz aktuālajiem notikumiem augstskolās.

Starp lektoriem, kuri uzstāsies foruma laikā, ir bijusī politiķe un vēsturniece Ilga Kreituse, datu vizualizācijas uzņēmuma Infogr.am finanšu direktors Mārtiņš Vaivars un ekonomikas eksperts un politiķis Juris Pūce, informē aģentūra LETA.

Pirmo reizi Studentu līderu forums notika 2002.gadā.