PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Eklase 4_3.jpg
Foto: Balcia
Ceļošana ar bērniem ir viens no labākajiem veidiem, kā kvalitatīvi pavadīt laiku un piedzīvot pozitīvas emocijas. Tādēļ apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmums Balcia dalās ieteikumos kā doties neaizmirstamos pasaules atklājumos, neraizējoties par neparedzamo.

Kādēļ izvēlēties Balcia ceļojumu apdrošināšanu?

Tavas ģimenes atvaļinājums ir ieguldījums emocijās

Mēs zinām, ka Tavas ģimenes ceļojums prasa lielus ieguldījumus. Dažkārt arī rūpīgi izplānotās brīvdienās negaidīti pavērsieni liek mainīt plānus. Neatkarīgi no tā, vai ceļosi viens vai kopā ar bērniem– vienkārša, saprotama un visaptveroša apdrošināšana garantēs Tev sirdsmieru un pasargās ģimenes maciņu no neplānotiem izdevumiem, ja dzīve ieviesīs korekcijas.

Plašākā risku programma visā pasaulē

Lai arī kur aizvedīs Tavs nākamais piedzīvojums un kādi negaidīti notikumi var gadīties Tavā ceļā, esam parūpējušies par plašāku palīdzības programmu un izdevumu atlīdzības apjomu.

Ļaujies spontāniem piedzīvojumiem

Balcia sniegs Tev atbalstu arī tad, ja spontāni izlemsi atklāt zemūdens pasauli, dosies izjādē ar zirgiem vai izmēģināsi cita veida aktīvo atpūtu. Mēs neliksim izvēlēties, jo mūsu pamata apdrošināšanas piedāvājumā jau ir iekļauts plašs aktīvās atpūtas sporta veidu klāsts. 

Segsim atceltā ceļojuma izdevumus, ja saslims Tavs mazais ceļotājs

Bērni mēdz saslimt dienu pirms gaidītajām brīvdienām vai ceļojuma laikā, kas ietekmē tālāko rūpīgi izplānoto brīvdienu gaitu. Lai Tu bez liekām raizēm varētu rūpēties par mazā ceļotāja labsajūtu un nedomāt par zaudējumiem, mēs atlīdzināsim izdevumus par naktsmītņu rezervācijām, biļetēm ekskursijās un citiem izdevumiem, kas saistīti ar jaunu transporta biļešu iegādi.

Aizkavējusies vai noklīdusi bagāža nesabojās Tavu noskaņojumu

Aizkavējusies vai noklīdusi bagāža ir viens no biežākajiem iemesliem, kas sabojā ceļotāju prieku. Tādēļ esam īpaši parūpējušies par to, lai operatīvi atlīdzinātu Tev pirmās nepieciešamības preču iegādes izdevumus. Tāpat segsim zaudējumus, ja Tavas personīgās mantas tiks nozagtas, nozaudētas vai bojātas transportēšanas laikā.

Mūs patiesi iedvesmo Tavi piedzīvojumi un pozitīvās emocijas, tādēļ priecāsimies apceļot pasauli kopā ar Tevi un Taviem mīļajiem! Vairāk informācijas par apdrošināšanas programmām vari aplūkot šeit.

Reklāmraksts