PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 14. aprīlis

Gudrīte, Strauja

9187.jpeg
Foto: sauvignon / 123RF
Iepazīties internetā kļūst arvien populārāk arī Latvijā! Septiņu pastāvēšanas gadu laikā portāls otrapuse.lv kļuvis par populārāko iepazīšanās vietu nopietnām attiecībām. 

Neskaitāmi laimīgi pāri atraduši meklēto un izveidojuši ģimenes, pateicoties portāla sniegtajām iespējām. Ik nedēļu otrapuse.lv reģistrējas aptuveni 3 000 jaunu lietotāju, kuri vēlas iemīlēties.

Ingrīda ar savu vīru iepazinās portālā otrapuse.lv  2014. gada 25. jūlijā, jau pēc gada tajā pašā datumā viņi salaulājās Atašienes baznīcā: "Neslēpšu, ka meklējumu process bija diezgan garš un ne bez piedzīvojumiem, bet, kā saka, atrod tie, kas meklē. Satikāmies pēc divu nedēļu ļoti intensīvas sarakstes, ja pavisam godīgi, tad jau pēc sarakstes es varēju pateikt, ka tas ir MANS cilvēks."

Aivars, kuram ir 54 gadi, iepazinās ar savu mīlestību gluži neplānoti: “Man šis portāls gadījās nejauši, mācoties lietot datoru... PALDIES! Esmu sastapis, šeit meklējot, pat necerēto cilvēku! Tas katram ir savs gadījums.”

Savukārt Evita (30) un Kristaps (31) iepriekš bija piedzīvojuši škiršanos, bet nu atrada jaunu laimi viens otrā: “Pirmā vēstule bija standarts - viņš uzrakstīja: "Sveika!" Mēs nedēļu sarakstījāmies, tad satikāmies - viņš atbrauca man pakaļ uz darbu, lai aizvestu uz mājām - pa ceļam vakariņās uz kafejnīcu. Tā viņš mani turpina vest uz mājām un arī uz darbu. Dzīvojam kopā, mani bērni viņu ir pieņēmuši, pat neticu, ka viss noticis tik ātri, bet veiksmīgi.”

Ienāc, lai piedzīvotu savu personīgo mīlasstāstu otrapuse.lv.

P.S. Ja Tu jau esi attiecībās, pastāsti par savu iepazīšanos, rakstot uz [email protected].