Piedalīties tika aicināti izglītības iestāžu 7.-12. klašu skolēni. Kopumā tika iesniegtas 29 audio īsizrādes. Pirmajā kārtā komisija atlasīja 10 labākos darbus, kuri konkursa otrajā kārtā tika publicēti Daugavas muzeja Youtube kanālā. Lai noskaidrotu konkursa uzvarētāju, aicinām Jūs noklausīties un balsot par savu mīļāko audio īsizradi līdz 28. maijam! Balsot iespējams spiežot ”patīk” zem audio īsizrādes video.

Uzvarētāji tiks noskaidroti līdz 2022. gada 31.maijam. Sadarbībā ar Ģertrūdes ielas teātri, konkursa pirmās vietas ieguvēji saņems biļetes uz audio sajūtu izrādi. Visu pirmo trīs vietu ieguvējiem būs iespēja piedalīties Roadgames orientēšanās spēlē “Salaspils” un pavadīt brīvdienu Daugavas muzejā: piedalīties piedzīvojumu spēlē “Laivas atslēga”, apmeklēt muzeja ekspozīcijas un parku, kā arī pavadīt dienu kādā no muzeja atpūtas vietām.

Konkursa mērķis ir veicināt sabiedrības dziļāku interesi par vēsturi un teātra mākslu, attīstīt jauniešu radošā darba iemaņas, padarīt jauniešu jaunradi pieejamu sabiedrībai un veicināt radošo darbu izstrādi formātos, ko iespējams radīt sociālās distancēšanās apstākļos un kuri ir pieejami attālināti.

Audio īsizrādes iespējams skatīt šeit.