PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 24. jūlijs

Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

10774.jpeg
Foto: nyul / 123RF
Šodien, 3.novembrī, Liepājā notiks otrā reģionālā konference par kompetencēs balstītu pieeju mācībās.

Kopumā piecās reģionālās konferencēs plānots diskutēt par izaicinājumu izglītības sistēmai, sākot kompetenču pieejā balstīta izglītības satura izveidi.

Piecu reģionālo konferenču laikā diskutēs par kompetencēs balstītu pieeju mācībās. Konferenču mērķis ir sākt sistēmisku un līdzatbildīgu kompetenču pieejā balstīta izglītības satura īstenošanu. Ikvienam dalībniekam konferences laikā būs iespēja darboties divās domnīcās, ieklausoties un diskutējot gan citam ar citu, gan tiekoties ar Latvijā pazīstamām personībām, informē Izglītības un zinātnes ministrija.

Sarunas domnīcās vadīs Izglītības un zinātnes ministrijas sadarbības partneri - eksperti no Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA), "Iespējamās misijas", Valsts izglītības satura centra, Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra, uzņēmuma "Edurio" un radošās darbības nedēļas "radi!".

Reģionālajās konferencēs aicināti piedalīties vispārējās un profesionālās izglītības iestāžu vadītāji, pilsētu un novadu izglītības pārvalžu vadītāji un izglītības speciālisti, kā arī LIZDA deleģētie pārstāvji. Gatavojoties kopīgajām diskusijām domnīcās, pirms katras konferences dalībnieki tiek aicināti piedalīties anonīmā aptaujā, kas palīdzēs nodrošināt, ka izteiktais viedoklis ir sadzirdēts jau iepriekš.

Nākamās konferences plānotas 10.novembrī Jelgavā, 16.novembrī Valmierā un 30.novembrī Rīgā. Pirmā notika Daugavpilī.