PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 14. jūnijs

Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

Futbolista mamma: apdrošināšana kompensēja traumu un palīdzēja tikt pie jauna ekipējuma
Futbolista mamma: apdrošināšana kompensēja traumu un palīdzēja tikt pie jauna ekipējuma
Foto: Balcia

Sportiski un aktīvi bērni, kas trenējas kādā no sporta veidiem, nereti mēdz gūt dažādas traumas – tas ir gandrīz neizbēgami. Arī Lauras dēls, kas aizraujas ar futbolu un laukumā pilda vārtsarga lomu, kāda treniņa laikā salauza pirkstu. Trauma radīja bērnam pārdzīvojumus un sāpīgu pieredzi, turklāt lika uz laiku pārtraukt treniņus. Taču mamma bija padomājusi soli uz priekšu un iegādājusies apdrošināšanu, kas ļāva bez papildu tēriņiem ne vien ātri tikt pie speciālistiem, lai jaunais futbolists varētu ātrāk atgriezties sporta laukumā, bet arī deva iespēju tikt pie jauna futbola ekipējuma.

“Es kā vecāks ļoti novērtēju Balcia Junioru apdrošināšanu – atlīdzības kompensāciju par lūzumu saņēmu patiešām ātri, turklāt tā iekļāva papildu bonusu “Ģimenes prieks”. Es to drīzāk dēvētu par bērna prieku, jo šo naudas summu, kas paredzēta, lai iepriecinātu bērnu pēc negadījuma, mēs iztērējām jauna futbola ekipējuma iegādei,” stāsta Laura.

Netiec uz nometni vai turnīru? Mēs kompensēsim dalības maksu

Lauras dēls, tāpat kā citi aktīvi sportisti, mēdz piedalīties arī dažādās nometnēs un sporta turnīros, kas notiek gan Latvijā, gan citās valstīs. Šādi braucieni mēdz ģimenēm izmaksāt dārgi un tiek plānoti gana laicīgi, taču vecāki nekad nevar būt droši, ka bērns patiešām varēs braucienā doties, jo var gadīties pirms tam gūt kādu traumu vai vienkārši saslimt.

“Dēlam tuvākais turnīrs plānots Itālijā, un par to jau laicīgi mums ir jāsamaksā 800 eiro. Es varu mierīgu sirdi veikt šo maksājumu, jo zinu, ka Balcia Junior apdrošināšana šo summu man kompensēs, ja gadījumā dēls kādu iemeslu dēļ nevarēs turnīrā piedalīties,” saka futbolista mamma.

Dziedējam gan finansiālas raizes, gan emocionālos pārdzīvojumus

Mums rūp tavu bērnu sapņi un sasniegumi, tāpēc piedāvājam Junioru nelaimes gadījumu apdrošināšanu. Tā pieejama bērniem līdz 17 gadu vecumam un ir spēkā 24/7. Apdrošināšana darbojas jebkādiem sporta veidiem, tajā skaitā arī bērnu un sporta nometnēm, ja traumas gadījumā to neizdodas apmeklēt. Programmās iekļauta izdevumu kompensācija biežākajiem riskiem, kas var gadīties ikdienā. Ja esat liela ģimene ar diviem pieaugušajiem un līdz pat četriem bērniem, tad jūsu labākā izvēle būs “Ģimenes komplekts”. Ja vēlaties apdrošināt tikai savu junioru, piemērotāka būs programma, kas īpaši paredzēta viena bērna apdrošināšanai.

Ne mazāk būtiski – mēs parūpēsimies arī par ātrāku emocionālās pašsajūtas uzlabošanos, sedzot izdevumus par kādas rotaļlietas, grāmatas vai bērnu interesējošas nodarbes iegādi, jo bērna emocijas ir svarīgas sekmīgam atveseļošanās procesam.

Padomā soli uz priekšu un iegādājies Balcia junioru nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Reklāmraksts