PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

640x400.jpg
Foto: Balcia
Jebkuru vecāku galvenā dzīves prioritāte ir rūpes par savu bērnu drošību, veselību un labsajūtu. Tomēr, lai cik rūpīgi mēs kā vecāki būtu, nelaimes gadījumi mēdz notikt negaidot– kā liecina apdrošināšanas tehnoloģiju uzņēmuma Balcia novērojumi, biežākie apdrošināšanas gadījumi ir bērnu sīkās traumas – dažāda veida sasitumi un lūzumi. Šādās situācijās ikvienam ir svarīgi justies droši un būt pasargātam pret finansiāliem izdevumiem, kas radušies nelaimes gadījumā rezultātā.

Kā zināms, nelaimes gadījumi var notikt gan ikdienas gaitu laikā, gan veicot sporta aktivitātes, piemēram, braucot ar velosipēdu, piedaloties sporta sacensībās vai rotaļājoties savas privātmājas pagalmā. Turklāt no traumām nav pasargāts neviens – ja mazāki bērni bieži gūst dažādus savainojumus, jo tiem vēl nav izveidojusies izpratne par bīstamību un savas rīcības sekām, tad vecākiem bērniem un jauniešiem pastāv lielāks risks gūt traumas dažādu sporta aktivitāšu laikā. Lai sniegtu finansiālu drošību un atbalstu negaidītu miesas bojājumu vai traumu gadījumā, Balcia ir izstrādājusi unikālu produktu - īpašas nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmas tikai E-klase lietotājiem.

Iespēja apdrošināt bērnu vai visu ģimeni

Pēc Balcia novērojumiem, vecāki nereti izlemj par labu nelaimes gadījumu apdrošināšanas iegādei saviem bērniem pēc tam, kad ir notikuši smagi negadījumi paziņu lokā. Kā norāda klienti, ikdiena ir pierādījums tam, ka bērni sadzīviskas traumas var gūt ne tikai piedaloties sporta nodarbībās vai sacensībās, bet arī veicot pavisam ikdienišķas darbības.

Lai ikdienas mācību un sporta aktivitātes nesagādātu negaidītus finansiālus un drošības izaicinājumus, Balcia piedāvā iespēju E-klases lietotājiem izvēlēties savām vajadzībām vislabāk piemēroto komplektu no divām nelaimes gadījumu apdrošināšanas programmām – “Ģimenes komplekts” vai “Viens bērns”. Iegādājoties programmu “Ģimenes komplekts”, vienā apdrošināšanas reizē ir iespēja apdrošināt pret nelaimes gadījumiem visu ģimeni līdz pat 6 personām – divus pieaugušos līdz 65 gadu vecumam, kā arī četrus bērnus līdz 17 gadiem (ieskaitot). Taču, ja vēlaties apdrošināt tikai vienu bērnu piemērotāks būs produkts “Viens bērns” , lai apdrošinātu tikai vienu bērnu līdz 17 gadu vecumam.

Abas piedāvātās apdrošināšanas programmas nodrošinās finansiālu atbalstu, ja nelaimes gadījums notiks ikdienas vai sporta aktivitāšu laikā, un tā vietā, lai rūpētos par tā radītām izmaksām, ļaus vecākiem pilnībā koncentrēties uz bērna atveseļošanas procesu un viņa labsajūtu.

Kārota rotaļlieta vai grāmata ātrākai traumas dziedēšanai

Lai gan nereti tiek uzskatīts, ka nelaimes gadījumu apdrošināšana attiecas tikai uz izmaksām, kas tieši saistītas ar traumu, piemēram, lūzuma vai smadzeņu satricinājuma ārstēšanu, zaudējumi tiks segti arī gadījumā, ja trauma liegs bērnam doties uz plānoto nometni. Turklāt, iestājoties nelaimes gadījumam, Balcia kompensēs radušos zaudējumus, kas saistīti ar apdrošinātā labsajūtu, sniedzot iespēju iegādāties kādu rotaļlietu, grāmatu vai ko citu, kas ļaus justies emocionāli labāk.

Apdrošināšana ir spēkā visu diennakti visā pasaulē un tajā ir iekļauti ne tikai sadzīves traumu riski, bet arī visdažādākie sporta veidi, tostarp sacensībās gūtās traumas, izņemot ekstrēmos, piemēram, klinšu kāpšanu vai izpletņu lēkšanu.

Vairāk informācijas par apdrošināšanas programmām šeit.

Reklāmraksts