PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

240219-720p-kso+.jpg
Foto: Keysoff
Microsoft Office 2021 Pro ir jaunākā Microsoft produktivitātes pakotne, kurā ir Word, Excel un PowerPoint, kā arī citi rīki. Ar spēcīgiem instrumentiem dokumentu veidošanai, datu analīzei un dinamiskiem priekšnesumiem tas ir galīgais risinājums visiem jūsu produktivitātes vajadzībām.

Kāpēc iegādāties Office 2021 Pro no Keyoff?

1. Viena reizes pirkums mūža garumā ar iespēju izmantot bezsaistes režīmā — nav nepieciešama pastāvīga interneta pieslēgums. Izmantojiet programmatūru ar regulārām atjauninājumiem, lai aizsargātu jūsu dokumentus un datus. Programmatūra ir pielāgota studentiem, profesionāļiem un uzņēmējiem, piedāvājot dažādus rīkus un veidnes, lai apmierinātu konkrētas vajadzības.

2. Nepalaidiet garām MS programmatūras akciju - Keysoff programmatūras atlaižu piedāvājumu, kur jūs varat iegūt visizdevīgākos atslēgas Office 2021 un Windows OS. Izbaudiet atlaides līdz pat 62%, ar beztermiņa Office 2021 Pro cena tikai 27.75 EUR un Office 2021 Home and Business Mac versijai par 49.89 EUR. Izvēlieties daudzatslēgu paketes, lai iegūtu vēl lielāku vērtību, piemēram, Office 2021 5 PC par tikai 15.43 EUR/PC un Windows 11 Pro 5PC par 11.03 EUR/PC. Turklāt, atbloķējiet papildu digitālās licences, ieskaitot pretvīrusu programmatūru, Ashampoo rīkus un citus. Nepalaist garām — šīs atlaides ir pieejamas tikai vienu nedēļu!

62% atlaide uz īstu MS Office (Atlaides kods: VZK62)

Skatīt vairāk šeit.

Windows 11 Pro ir saņēmis arī aizraujošus AI jaudu atjauninājumus, lai atvieglotu jūsu dzīvi!

50% atlaide uz Windows OS (Atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk šeit.

62% atlaide uz vairākām Office un komplektiem (Atlaides kods: VZK62)

Skatīt vairāk šeit.

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

 

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Reklāmraksts