PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 28. maijs

Vilhelms, Vilis

Iespēja vidusskolēniem – mācies pavārmākslu sestdienās!
Iespēja vidusskolēniem – mācies pavārmākslu sestdienās!
Foto: HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža
Mācības vidusskolā ir pēdējais etaps pirms pieaugušo dzīves uzsākšanas. Lai arī kāds būtu izvēlēts tālākais dzīves ceļš, dažas prasmes ir jāapgūst ikvienam, kā, piemēram, ēst gatavošana. Tomēr kāpēc apstāties pie pamatiem? Profesionālās kulinārās iemaņas noderēs vienmēr, vai nu priecējot ar saviem meistardarbiem ģimeni un draugus, vai arī pavērot ceļu karjerai kulinārās mākslas pasaulē.

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža piedāvā aizraujošu apmācību programmu jauniešiem, kuriem ir vismaz 9 klašu izglītība – pavārmākslu! Nodarbības norit katru sestdienu no 10:00 – 15:00 pieredzējušā šefpavāra vadībā. Apmācības ilgst divus gadus, kuru laikā jaunieši iepazīst pasaules virtuves šedevrus, šefpavāru noslēpumus restorāna līmeņa ēdienu radīšanai un vienkārši lieliski pavada laiku. Programmas maksa ir €160 mēnesī, tā iekļauj gan profesionālā inventāra izmantošanu, gan arī visaugstākās kvalitātes pārtikas produktu lietošanu.

Mācību programmas ietvaros jauniešiem tiek piedāvāta iespēja doties praksē uz ārzemēm, saņemot gan atalgojumu, gan arī Erasmus stipendiju (konkursa kārtībā).

Apmācības programmas sākums ir septembrī. Vairāk par programmu skaties šeit!

Programmu īsteno HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža – augstākās izglītības iestāde, kura piedāvā studiju programmas viesnīcu vadībā un biznesā, kā arī profesionālās mācību programmas viesmīlībā un pavārmākslā.

Piesakies jau tagad!

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža

Reklāmraksts