PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 14. aprīlis

Gudrīte, Strauja

230703-720p-kso-€.jpg
Foto: Keysoff
Ir lieliski datoru izmantot darbam un izklaidei, taču neatkarīgi no tā, vai veicat pamatuzdevumus vai pārvaldāt savu uzņēmumu, agrāk vai vēlāk jums būs nepieciešams programmu komplekts, lai rakstītu, koriģētu, veiktu dažus aprēķinus vai veidotu prezentācijas. Word, Excel un PowerPoint ir programmu standarts, taču maksāt 439,99 EUR, lai iegūtu visas šīs programmas, lielākajai daļai no mums nav iespējams finansiāli.

Kā būtu ar 26,25 EUR? Jums jāzina, ka Office 2021 Pro Plus Keysoff vasaras izpārdošanā nepieciešami tikai 26,25 EUR! Tik lielas atlaides varat baudīt tikai izmantojot Keysoff pakalpojumus! Iespēja iegādāties šādas programmas par 26,25 EUR bija spēkā pagājušā gada Melnajā piektdienā, un tā termiņš beidzās, taču šobrīd tas ir atpakaļ uz ierobežotu laiku. Piedāvājumā ir vēl kāds pārsteigums - ja jums ir jāatjaunina sistēma, piedāvājam Windows 10 Pro tikai par 7,35 EUR. Windows 10 Pro nodrošina visas Windows 10 Home funkcijas + jaudīgus pārvaldības rīkus un uzņēmuma līmeņa drošību. Un Windows 10 Pro var brīvi jaunināt uz Windows 11 Pro. Ar tik jaudīgām funkcijām un pieņemamām cenām nepalaidiet garām šo iespēju! Labvēlīga ir arī pretvīrusu programmatūra.

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

 

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

 

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

 

50% ATLAIDE vairākām Windows OS un Office (atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk

Ja jums nepieciešama papildu datorrīku programmatūra, Keysoff piedāvā arī to! Piemēram, rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai var iegādāties Keysoff.

Ashampoo vienmēr ir bijis sinonīms augstas kvalitātes programmatūrai!

Citi rīki, kas jūs varētu interesēt!

Atklājiet citus rīkus

Keysoff garantē, ka tā pārdotās licences ir 100% autentiskas un bez drošības problēmām. Licences, ko iegādājaties no Keysoff, neierobežo abonements, tāpēc Keysoff licences ir "uz mūžu", un jums ir neierobežota piekļuve: operētājsistēma tiks atjaunināta un atbalstīta tās darbības laikā. Instalēšanas un lietošanas laikā, ja jums ir kādi jautājumi, varat sazināties ar Keysoff 24/7 tehniskā atbalsta komandu Keysoff nodrošina mūža pēcpārdošanas pakalpojumus, tas ir, ja jums ir kādi jautājumi par šīs programmatūras lietošanu, lūdzu, sazinieties ar Keysoff. Tagad ir lieliska iespēja ietaupīt naudu, vienlaikus pabeidzot datora jaunināšanu, izmantojot šo īpašo piedāvājumu!

24/7 tehniskais atbalsts un mūža pēcpārdošanas serviss

Sazinieties ar Keysoff: [email protected]

Reklāmraksts