PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

Mākslu izglītības kompetences centra “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola” (RDMV) izglītojamo uzņemšana notiks no 3.-25. jūnijam
Mākslu izglītības kompetences centra “Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola” (RDMV) izglītojamo uzņemšana notiks no 3.-25. jūnijam
Foto: Rīgas Dizaina un mākslas vidusskola

Ja arī Tu vēlies nākotnē kļūt par dizaineri un īstenot savas radošās ambīcijas, tad mācības Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā ir īstā izvēle.

Noskaties video un pārliecinies pats!

RDMV ir valsts apmaksāta profesionālās vidējās izglītības iestāde, kas sagatavo darba tirgū pieprasītus un augsti kvalificētus speciālistus.

Profesionalitāte. Izcilība. Dizains. Tā īsumā varētu raksturot RDMV, kura lepojas ar saviem profesionālajiem pedagogiem, radošajiem izglītojamajiem un izcilajiem absolventiem.

9.klašu absolventiem RDMV piedāvā 5 izglītības programmas ar mācību ilgumu – 4 gadi:

  • Apģērbu dizains
  • Grafikas dizains
  • Interjera dizains
  • Produktu dizains 
  • Vizuālā māksla 

Par izglītības programmām vairāk uzzini šeit.

Aicinām šeit iepazīties ar mūsu jaunākajiem absolventiem, kuri dalās savā pieredzē.

Dokumentu pieņemšana no 3.- 25. jūnijam, K. Valdemāra ielā 139

 Uzzināt vairāk

Iestājpārbaudījumu kārtošana no 26.jūnija - 1. jūlijam,  K. Valdemāra ielā 139, Uzzināt vairāk

Tā kā daudzi no Jums dokumentus par pamatizglītību iegūs pēc 25. jūnija, aicinām pieteikties uz mācībām un reģistrēties uz iestājpārbaudījumu laicīgi, sākot ar 3. jūniju. Dokumentus par pamatizglītību var iesniegt līdz 8.jūlijam. Izmantojiet iespēju laicīgi pieteikties! Pieteikšanās klātienē.

MIKC “RDMV” izglītojamajiem ir iespēja saņem Valsts stipendiju, kā arī stažēties vadošos uzņēmumos, piedalīties Latvijas un starptautiskās izstādēs, konkursos un ERASMUS+ projektos. Izglītības iestādes izglītojamajiem ir iespēja apmeklēt muzejus un izmantot sabiedrisko transportu bez maksas. Ir pieejama dienesta viesnīca un kafejnīca.

Esi Tu pats, sāc mācīties tagad!

Kontakti: [email protected], (+371) 67360823

Seko aktuālajai informācijaiwww.rdmv.lv, Facebook un  Instagram !

 

Reklāmraksts