PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 15. jūlijs

Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Konkurss: Laimē Ričija Rū viesošanos bērnudārza grupiņā!
Konkurss: Laimē Ričija Rū viesošanos bērnudārza grupiņā!
Foto: Tet

 “Tet skoliņa bērniem” kopā ar iemīļoto lācēnu Ričiju Rū aicina pirmsskolas izglītības iestādes piedalīties izglītojošā konkursā – nodarbībā pārrunājiet pieklājīgas un draudzīgas saziņas principus, izveidojiet grupiņā “Labo vārdu sienu” un piesakiet savu grupiņu konkursam. Viena laimīgā grupiņa iegūs iespēju bērnudārzā sastapt Ričiju Rū.

Vairāk par konkursu ŠEIT.

Ar mērķi veicināt izpratni par drošību internetā jaunāko interneta lietotāju vidū Tet īsteno sociālo iniciatīvu "Tet skoliņa bērniem", kur bērni vieglā un aizraujošā veidā var iegūt zināšanas par drošu interneta lietošanu.

Vietnē digitaladrosiba.lv pieejamas raidījuma “Ričijs Rū un internets” sērijas, kurās lācēns kopā ar bērniem izrunā kādu tēmu saistībā ar drošību virtuālajā vidē – sākot no tā, kas ir internets un kā to izmantot jēgpilni, līdz tādiem jautājumiem kā pikšķerēšana, viltus ziņas, zīmes un simboli internetā, kibermobings, privātums u.c.

Pedagogi ir aicināti izmantot nodarbībās gan šīs video sērijas, ko papildina jautras dziesmiņas, gan arī katrai tēmai atbilstoši izstrādātus uzdevumus un izglītojošos materiālus, kas palīdzēs runāt ar bērniem par dažādām interneta iespējām un izaicinājumiem. Jaunākajām “Ričijs Rū un internets” dziesmiņām kopā ar bērniem varat dziedāt līdzi ŠEIT.

Kas jādara, lai piedalītos konkursā:

  1. Nodarbībā kopā ar bērniem noskatieties raidījuma “Ričijs Rū un internets” sēriju “Rūgtie cepumiņi”.
  2. Pārrunājiet pieklājīgas saziņas principus. Pedagogi sarunai var izmantot “Tet skoliņa bērniem” materiālus.
  3. Veidojiet grupiņā “Labo vārdu sienu”, lai veicinātu pozitīvu komunikāciju.   
  4. Nofotografējiet savu darbiņu “Labo vārdu siena”. 
  5. Ja vēlaties (šis nav obligāts nosacījums), varat savus darbiņus publicēt arī sociālajos tīklos ar tēmturi #Tetskoliņa, #digitaladrosiba.lv, #RicijsRu.
  6. Līdz 31. maijam aizpildiet konkursa pieteikumu.

Viena laimīgā grupiņa konkursā saņems iespēju satikt Ričiju Rū, kas kopā ar Drošāka interneta eksperti viesosies bērnudārzā, lai dziedātu, dejotu un kopīgi iemācītos ko jaunu par interneta pasauli. Uzvarētājs tiks noteikts izlozes veidā šī gada 3. jūnijā.

Konkurss paredzēts pirmsskolas izglītības iestāžu grupiņām, kurās mācās bērni vecumā no 4 līdz 7 gadiem. Pilni konkursa noteikumi lasāmi ŠEIT.

 

Reklāmraksts