PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Oriģinālas bezlimita Office 2021 un Windows OS licenses no 6 EUR! Vairāk pārsteigumu no Keysoff!
Oriģinālas bezlimita Office 2021 un Windows OS licenses no 6 EUR! Vairāk pārsteigumu no Keysoff!
Foto: Keysoff
Ir ļoti svarīgi, lai datorā būtu instalēta 100% oriģināla programmatūra. Lai gan pirātiskā programmatūra ir lēta vai pat bezmaksas, tai trūkst nepieciešamo programmatūras funkciju. Pēcpārdošanas serviss vispār netiek garantēts. Turklāt tas pakļauj jūsu datoru vīrusu uzbrukuma riskam.

Ja jums ir šīs bažas, apskatiet un iegādājieties kādu no Keysoff izpārdošanas piedāvājumiem. Keysoff pārdotā programmatūra ir pilnīgi oriģināla, un to var lejupielādēt un aktivizēt oficiālajā vietnē. Keysoff jums iesaka Office 2021 Pro Plus — visspēcīgāko biroja programmatūru. Jūs varat izvēlēties Office 2021 tikai par 26,25 EUR, kas sastāda 90% atlaidi no oficiālās cenas. Ar tik milzīgu atlaidi, iespējams, to nesaņemsiet no citām vietnēm. 

Atlaides pieejamas šādiem produktiem:

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai ietaupītu vēl vairāk!

50% atlaide citām Windows operētājsistēmām un Office (Atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Ja jums ir nepieciešama vēl cita datorinstrumentu programmatūra, Keysoff ir ko Jums piedāvāt! Piemēram, Keysoff var iegādāties rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai.

Datorinstrumenti (bez atlaides koda)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Kā mūsu piedāvājums var būt tik lēts? Kas jums par to jāzina?

Ir svarīgi atzīmēt, ka ir divu veidu licences. Komerciāls, ko var iegādāties arī Microsoft vietnē, un OEM, kas apzīmē oriģinālā aprīkojuma ražotāju. Funkcionalitātes ziņā tie ir identiski.

Saskaņā ar Eiropas Kopienu Tiesas lēmumu lietotas programmatūras atslēgas Eiropas Savienībā var pārdot pilnīgi likumīgi.

Tomēr starp abām versijām pastāv atšķirība starp atbalstu un lietojumu. Komerciālo versiju var izmantot vairākos datoros, savukārt OEM versija ir piesaistīta aparatūrai, kurā tā pirmo reizi tika aktivizēta.

Interneta veikala Keysoff.com pārdod OEM licences

Keysoff.com katru dienu pārdod aptuveni 1,500 licences visā pasaulē. Garantijas kompensācija tiek aktivizēta tikai vienā procentā gadījumu.

Keysoff nodrošina, ka visas licences ir derīgas, un vienlaikus piedāvā viena gada servisa garantiju, lai pasargātu jūs no papildu produkta nomaiņas un uzturēšanas izmaksām.

Ar augstas kvalitātes produktiem un profesionālu servisu, Keysoff ir saņēmis vairāk nekā 1000 atsauksmes no reāliem TrustPilot lietotājiem, ar vērtējumu 4.8 un 97% apmierinātības līmeni!

24/7 tehniskais atbalsts un mūža pēcpārdošanas serviss

Sazinaties ar Keysoff: [email protected]

Reklāmraksts