PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

12364.jpeg
Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Kanceleja
Valsts prezidents Raimonds Vējonis Priekuļu vidusskolas 9.klases skolēniem vadīs sociālo zinību mācību stundu par viltus ziņām, informēja izglītības programmā "Iespējamā misija".

"Iespējamās misijas" atbalstītāji un domubiedri arī šogad iesaistās akcijā "Iedvesmo mācīties!", kas norisināsies visa otrā mācību semestra garumā. Akcijas mērķis ir iedvesmot skolēnus mācīties, izvirzīt un sasniegt augstākus mērķus, ka arī ienest skolā profesionāļu pieredzi un zināšanas.

Šogad uz "Iespējamās misijas" sadarbības skolām Rīgā, Jelgavā, Siguldā, Tīnūžos, Olainē un citās Latvijas pilsētās dosies tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, laikraksta "Ir" galvenā redaktore Nellija Ločmele, kvantu fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs, "Draugiem Group" runas vīrs Jānis Palkavnieks, portāla "Delfi" galvenais redaktors Ingus Bērziņš, un virkne citu savas jomas profesionāļu un veiksmīgāko uzņēmēju.

Akcijas mērķis ir ienest profesionāļu pieredzi skolās, lai skolēniem radītu pēc iespējas pilnīgāku priekšstatu par dažādu jomu un profesiju darba ikdienu un tajās nepieciešamajām zināšanām un prasmēm, informē aģentūra LETA.

Līdzās akcijai līdz 1.martam turpinās pieteikšanās "Iespējamās misijas" izglītības programmai, kur aicināti pieteikties dažādu specialitāšu zinoši un mērķtiecīgi jaunie profesionāļi, augstskolu absolventi un pēdējā kursa studenti, kuri vēlas attīstīt savas līderības prasmes un iedvesmot skolēnus mācīties.