PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 26. maijs

Eduards, Edvards, Varis

18d85c0e716ffcfb3bff3ed14045d558_XL.jpg
Foto: Dace Pecolli
Ar krāšņiem Elitas Patmalnieces radītiem tērpiem, piena dūmu paklājiem, ārzemju māksliniekiem un galvu reibinošiem priekšnesumiem iluzionisti Pecolli aicina un teatralizētām cirka izrāžu “Ah … Liz” pirmizrādēm Rīgā, Kongresu namā, 19. un 20. oktobrī.

Šī ir ekskluzīva iespēja Latvijas iedzīvotājiem pirmajiem redzēt mūsu jauno izrādi, kurai iedvesma ir nākusi no pasaulē zināmā „Alises Brīnumzemē“ stāsta. Tā būs teatralizēta cirka izrāde ar specefektiem, 3D projekcijām, iluzionisma mākslas pielietojumu, piemēram, Alises auguma izmēra pārvērtībās vai Cepurnieka triku un joku vērošanā, kā arī skatītāji dosies piedzīvojumos Maģiskajā dārzā un Karalienes pilī, sekos līdzi gaisa akrobātiskajiem šoviem un citiem „Alises Brīnumzemes“ cienīgiem brīnumiem,” stāsta izrādes autore Dace Pecolli.

Izrādē piedalīsies mākslinieki no Amerikas, Itālijas, Ukrainas un Krievijas. Mūziku izrādei ir radījis lieliskais komponists Enzo de Roza no Kanādas, unikālus izrādes kostīmus ir radījusi tērpu māksliniece Elita Patmalniece. Īpašas vizuālās dekorācijas nodrošinās netradicionālas formas ekrāni, kuros video mākslas ainavas tiks projicētas ar īpašo 3D mapinga sistēmas palīdzību, turklāt visu vizuālo videomākslas materiālu ir izstrādājuši paši iluzionisti Pecolli.

Skatuves scenogrāfiju papildinās īpaši veidotas dekorācijas atbilstoši brīnumzemes un aizpogulijas tēmai. Izrādē „Ah ... Liz“ tiks izmantoti dažādi specefekti – piena dūmu paklājs, krāsaini ziepju burbuļi un citi vizuāli brīnumi. Izrāde būs interaktīva ar aktīvu skatītāju līdzdalību, tā ir paredzēta kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.

Izrāde “Ah … Liz” Latvijā būs skatāma vien trīs reizes – 19. oktobrī, pulksten 16.00 un 19.00 un 20.oktobrī, pulksten 12.00. Pēc tam „Ah ... Liz“ uzsāks savu pasaules teātru tūri.

Biļetes var iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs Latvijā un Biļešu Serviss mājaslapā.

Plašāka informācija par izrādi ŠEIT.

Dace un Enriko Pecolli ir Latvijā zināmākie iluzionisti, kuri ir iemantojuši arī pasaules slavu, regulāri uzstājoties ārzemēs – divdesmit trīs gadu laikā viņi ir uztājušies vairāk nekā 63 dažādās valstīs, kā arī saņēmuši prestižo Merlina balvu.

Reklāmraksts