Laika ziņu prognozes liecina, ka salnas šopavasar vairs nav gaidāmas un ir īstais laiks pievērsties dārza darbiem. NBD stādu tirgū ir iespēja iegādāties ne vien botāniskajā dārzā izaudzētus stādus, kurus citos gadatirgos iegādāties nav iespējams, bet arī iepazīt Latvijas lielāko stādaudzētavu sortimentu. Gadatirgu aicinām apmeklēt ne tikai dārzu un daiļdārzu īpašniekus, bet arī telpaugu mīļotājus, jo tiks tirgoti arī NBD Oranžērijas sarūpētie siltzemju augi.

Apmeklētāji aicināti doties arī pastaigā pa dārzu, iegriežoties Akmeņdārzā, kur pelēcīgos akmeņus koši izrotājušas mežlilijas, prīmulas, silpurenes, fritilārijas u.c., kā arī aplūkot tulpju kolekciju ar selekcionāra Vitauta Skujas selekcionētajām tulpju šķirnēm, kas nupat sākušas raisīt ziedus.

Mazos apmeklētājus plkst.11.00 gaidīsim uz jautru izrādi par draudzību un blēņām "Sunītis un Kaķīte". Saulainos laikapstākļos izrāde nosirsināsies Rožu dārza lapenē, lietus gadījumā – Oranžērijas semināru zālē.

Gadatirgus ietvaros norisināsies arī žurnālu “Mans Dārzs” un “Lauku Māja” rīkotais tehnikas un instrumentu tests. Tajā būs iespēja apskatīt, izmēģināt, salīdzināt un iegādāties dārza vai mājas tehniku un instrumentus no ražotājiem Makita, DeWalt un Stihl, kā arī satikties ar žurnālu veidotājiem.

Gadatirgus apmeklētāji tiek aicināti apmeklēt arī NBD oranžēriju, kur apmeklētājiem pieejamas četras zāles - Sukulentu zāle, Siltā subtropu zāle, Vēsā subtropu zāle un Tropu zāle.

Ieeja gadatirgū: uzrādot derīgu ieejas biļeti botāniskajā dārzā.