PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Eklase.png
Foto: Tava Ideja, Tavs Bizness
Jau trešo reizi tiek organizēta jauniešu uzņēmējdarbības mācību un mentorēšanas programma "Tava Ideja, Tavs Bizness", kas ir pirmais atbalsts skolēniem izpratnē par mūsdienu tehnoloģijām, inovatīviem rīkiem un uzņēmējdarbības ideju veidošanu.

Programmas ietvaros jaunieši var apgūt nepieciešamās pamata prasmes, kas ļauj pašiem jau uzbūvēt savus produktus ar tehnoloģiju palīdzību. Tāpat arī programma ir lielisks atbalsts dalībniekiem, kas apsver tālāk piedalīties un startēt citās jauniešu uzņēmējdarbības programmās.

Aicināti pieteikties Rīgas plānošanas reģiona 10. un 11.klases skolēni, kā arī profesionālās izglītības iestāžu 1. un 2. kursa audzēkņi, gūt iespēju piedalīties lekcijās un satikt kādu no sev tuviem un interesējošiem uzņēmumiem. Īpaši aicināti pieteikties skolēni, kuri mācās kādā no reģioniem: Rīga, Jūrmala, Salaspils, Ķekava, Ropaži, Sigulda, Olaine, Ādaži, Mārupe.

Programmas ietvaros dalībnieki tiešsaistes formātā varēs iegūt pamata zināšanas par to kā veidot uzņēmumu, attīstīs un būvēs savu ideju, izmantojot jaunākos tehnoloģiju rīkus, un saņems papildus atbalstu no pieredzējušiem mentoriem!

 Vairāk informācija un pieteikšanās līdz 27.novembrim ŠEIT.

Reklāmraksts