PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 30. maijs

Lolita, Vitolds

Keysoff nodrošina jūs ar lētāko programmatūru Dubultajā 11 -nieku dienā! Iegūstiet Office 2021 Pro par 15,11 EUR/datorā!
Keysoff nodrošina jūs ar lētāko programmatūru Dubultajā 11 -nieku dienā! Iegūstiet Office 2021 Pro par 15,11 EUR/datorā!
Foto: Keysoff
Vientuļu diena, kas pazīstama arī kā Dubultā 11-nieku diena, nav tikai vēl viens datums kalendārā. Tā ir diena, kad neticami piedāvājumi un nepārspējamas atlaides pārpludina tirgu, radot paradīzi gudriem pircējiem. Kad pasaule gatavojas gada lielākajai iepirkšanās sarīkojumam, Keysoff aicina jūs izpētīt ekskluzīvo produktu klāstu, kas no jauna nosaka cenas pieejamību.

Nāciet un pievienojieties Keysoff Singles' Day Shopping Festival.Iegūstiet mūža Office 2021 Professional tikai par 26,11 EUR, un oriģinālā Windows 10 Pro cena ir 8,55 EUR. Turklāt ir arī ekonomiskāka iespēja iegādāties vairāku atslēgu pakotnes, piemēram, komplekta Office 2021 Pro un Windows 10 Pro cena ir 33,59 EURm bet pērkot Office 2021 cena ir jau 26.11 EUR. Tātad šis ir lielisks piedāvājums! Keysoff piedāvā absolūti labākos piedāvājumus, kas neļauj tērēt ne centa vairāk programmatūras atslēgām! Piedāvājums ir ierobežots. Pērc agri un izbaudi!

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

 

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

 

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

 

Vairumtirdzniecības cena Jūs pārsteigs! Absolūti lielisks piedāvājums!

 

50% ATLAIDE vairākām operētājsistēmām Windows OS un Office (atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk šeit.

Ja jums ir nepieciešama papildu datoru rīku programmatūra, Keysoff to arī jums piedāvās! Piemēram, rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai var iegādāties Keysoff.

Rīki, kas jūs varētu interesēt!

Atklājiet citus rīkus šeit.

 

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

 

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Reklāmraksts