PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

Kāds teica EKSTRĒMS? Jāāāā! Saņem 15% atlaidi aktīvās atpūtas centra THE SPOT apmeklējumam!
Kāds teica EKSTRĒMS? Jāāāā! Saņem 15% atlaidi aktīvās atpūtas centra THE SPOT apmeklējumam!
Foto: The Spot
Balcia metas jaunā, ekstrēmā avantūrā un noslēdz draudzību ar aktīvās atpūtas centru THE SPOT.

Par godu šai draudzībai mums ir īpaša dāvana  –  ja Tev ir Balcia Junior vai Extreme apdrošināšana, izmanto iespēju saņemt 15% atlaidi sporta centra apmeklējumam.

"Balcia ir liels lepnums un prieks uzsākt sadarbību ar alternatīvā sporta centru THE SPOT, kur ikvienam ir iespējams attīstīt ne tikai savu sporta potenciālu, bet arī dalīties pieredzē un virzīties uz jauniem mērķiem. THE SPOT centrs ir vieta, kur draudzīgā un iesaistošā vidē jaunie censoņi var veidot savu nākotni, un satikt viens otru. Cik daudzi no mums bērnībā sapņoja par drošu vietu, kur attīstīt savus talantus? Prieks, ka šāds kultūras un sporta centrs papildina Rīgas pilsētvidi, un arī mēs varam būt daļa no tās. Kas zina, varbūt pirmā reize THE SPOT centrā būs pirmais solis uz Olimpiskajām spēlēm?”, uz centru doties aicina Balcia valdes priekšsēdētājs Jānis Lucaus, piebilstot, ka arī turpmāk Balcia plāno ieguldīt, lai veicinātu alternatīvo sporta veidu popularitāti jauniešu vidū.

Par centru stāsta Einārs Lansmanis – THE SPOT vadītājs: „Šis centrs ir gan Baltijā nopietnākā alternatīvā sporta bāze, gan ekstrēmā sporta kultūras punkts. Šeit var satikt jaunus domubiedrus un nodoties gan aktīvai atpūtai, gan nopietniem treniņiem. THE SPOT ir draudzīga vieta gan profesionāļiem, gan tiem, kas ar sportu ir uz Jūs. Šeit ir atbilstoša vide, lai kā bērni, tā arī pieredzējuši sportisti un jebkurš cits apmeklētājs spētu vairot pārliecību par sevi un atbrīvotos no ikdienas stresa attīstot savu fizisko veiklību iespējami drošā vidē! Aicinu ikvienu izmantot šo iespēju un saņemt 15% atlaidi THE SPOT apmeklējumam, mums centrā ir ļoti plašas telpas un iespējas attīstīt savus talantus. Gaidīsim!”

THE SPOT centrs atrodas Rīgā, Ūnijas ielā 14 - blakus „VEF” teritorijai. Mūsdienīgais alternatīvā sporta komplekss THE SPOT ir unikāls projekts, kas iekārtots vecas instrumentu ražotnes telpās, kuras ir renovētas un pielāgotas centra vajadzībām. Kopējā centra platība ir 2800 m2, kurā iekārtotas atsevišķas zonas ar batutiem un porolonu bedri, klinšu kāpšanas sienu, fiziskās sagatavotības treniņu zāli, kā arī skeitparku. Skeitparks aprīkots ar īpaši piemērotām konstrukcijām treniņiem – tās veidotas ar speciālu mīkstu pārklājumu, lai jaunieši droši varētu apgūt ekstrēmajiem sporta veidiem raksturīgos akrobātiskos trikus.

Drošība pirmajā vietā, tiekamies uz rampām!

Reklāmraksts