PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 14. jūnijs

Saiva, Saivis, Santis, Sentis, Tija

10321.jpeg
Foto: Publicitātes foto. Attēlā: Grupa "Irving Arc"
Jau pēc mēneša - 26. un 27. augustā - Siguldas pilsdrupās grupa The Sound Poets sniegs šīs vasaras vienīgos koncertus Latvijā. 

Par koncertu īpašajiem viesiem katrai dienai grupa ir izvēlējusies citu muzikālo apvienību. 26. augustā tie būs sintī-pop grupa Audience Killers, savukārt 27. augustā – indie-rock apvienība Irving Ark.

The Sound Poets pieturas pie pārliecības aicināt  par viesiem tos māksliniekus un grupas, kuru mūzika pašiem patīk:  “Audience Killers jau labu laiku  sevi ir apliecinājuši kā izcilu, krāšņu un aizraujošu muzikālu stāstu paudēji, savukārt Irving Ark  ir malks svaiga gaisa mūsu platuma grādu indie mūzikas lauciņā”.

Informējam, ka abas dienas koncerta teritorija tiks atvērta no plkst. 19:00, īpašie viesi kāps uz skatuves plkst. 20:15, bet The Sound Poets  -  21:00. Pasākums beigsies ap plkst. 23:00.

27. augusta koncerts ir izpārdots, savukārt 26. augusta  biļešu cenas  līdz šai trešdienai, 27. jūlijam,  pieejamas par 21 eiro. No piektdienas biļetes maksās 25 eiro. Ģimenēm ar bērniem pieejamie īpašie biļešu komplekti.  Ar Siguldas ID karti biļetes pieejamas lētāk.

Koncertu atbalsta: Siguldas novada Dome, informatīvi atbalsta: Tvnet, Radio SWH, Diena, draugiem.lv, E-klase un Ieva.

Koncertu  sadarbībā ar The Sound Poets organizē Every Little Thing.