PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 25. jūnijs

Maiga, Milija

10184.jpeg
Foto: Publicitātes foto.
Gaidot vasaru, 28.maijā, Jūrmalas Kūrorta svētkos norisināsies jau otrie aktīvās un radošās atpūtas svētki “ZZ Festivāls”.

Svētkos aicina jauniešus un ģimenes ar bērniem pavadīt visu dienu Dzintaru-Majoru pludmalē un Dzintaru Mežaparkā kopā ar Latvijā iemīļotiem māksliniekiem, sportistiem un slavenībām - Renāru Zeltiņu, Madaru Apsi, Justu, Agnesi Rakovsku, Ketiju Šēnbergu un citiem. Svētku dalībniekus sagaida ūdens un ekstrēmo sporta veidu, kā arī mazo DJ meistarklases, radošās darbnīcas, ģimeņu un individuālās sacensības, kā arī citas aizraujošas aktivitātes.

Jau no paša rīta, plkst. 10.00, un līdz pat plkst. 20.00 uz svētku lielās skatuves Majoros uzstāsies Justs, Triānas Parks, Olas, Frankie Animals no Igaunijas, DJ DUB:RA un Edavārdi.

Dzintaru un Majoru pludmalē tiks ierīkota Young & Wild zona, kurā Renāra Zeltiņa vadībā no rīta līdz vakaram varēs izmēģināt savus spēkus modernajā sporta veidā skimbordā, piedalīties Brazīlijas volejbola servju čempionātā, deju, ielu vingrotāju un improvizācijas teātra “Tea Tree” meistarklasēs. Pludmalē notiks arī Rīgas DJ skolas paraugdemonstrējumi, darbosies Rīgas Stradiņa universitātes multimediju telts, kā arī kopā ar prakse.lv jaunieši varēs “pielaikot profesiju”.

Savukārt Dzintaru Mežaparkā  kopā ar Ketiju Šēnbergu visas dienas garumā darbosies Kids zona. Šeit modes pasaules piekritējus sagaidīs mazo modeļu skate, kurā Latvijā pazīstami zīmoli – ZIB, Oga, Hebe, Linulāde un Glam Collection demonstrēs jaunākās modes tendences. Dzintaru Mežaparkā ekstremālo sporta veidu cienītājiem tiks piedāvāta īpaši vērtīga iespēja - skeitborda meistarklase ar Madaru Apsi, kā arī Nila Jansona skrituļslidošanas stunda.

Parkā būs arī daudzas citas atrakcijas -  balansa velosipēdu sacensības un skrejriteņu čempionāts, longbords, TV un kino kastings, rotaļdarbnīcas, ģimeņu sacensības, grāmatu lasīšana un spēles.  “ZZ Festivāla”  dalībniekiem pasākuma oficiālais apdrošinātājs ERGO piedāvās īstu veloskolu, kur bērni vecumā no 4 līdz 12 gadiem varēs apgūt ceļu satiksmes noteikumus un svarīgākos drošības principus, braucot ar velosipēdu. Veloskolā tiks veikti daudzveidīgi uzdevumi, lai, braucot ar velosipēdu, apgūtu, kā rīkoties dažādās situācijās, nodrošinot savu un apkārtējo drošību. Par sekmīgi izpildītiem velobraucēju praktiskās braukšanas pārbaudījumiem ERGO veloskolā bērni saņems arī apliecību.

Uz otrās “ZZ Festivāla” skatuves – Huawei skatuves - Dzintaru pludmalē norisināsies deju cīņas, Baltijā vērienīgākā bērnu un jauniešu konkursa “ZZ Talanti” fināls, akustiskie koncerti, kā arī citi konkursi un izklaides ar iespēju laimēt vērtīgas balvas.  “ZZ Festivālu” ar nepacietību gaida ne tikai Jūrmalas kūrorta iemītnieki un viesi, bet arī skolēni no visas Latvijas. 28. maijā svētku ietvaros norisināsies Latvijas vērienīgāko skolēnu sporta un prāta spēļu “ZZ Čempionāts 2016” fināls. Dalībai spēlēs šogad pieteicās vairāk nekā 2000 klases, pārstāvot 106 no 110 Latvijas novadiem, un vien 180 stiprākās klases, kas tika līdz finālam, Jūrmalā cīnīsies par vērtīgām balvām labākās komandas titulu.

Visas radošās un aktīvās atpūtas aktivitātes, svētku “ZZ Festivāls” aktivitātes un dalība koncertos, un Baltijas mūziķu koncerts ir bez maksas. Plašāka svētku programma pieejama mājaslapā

“ZZ Festivālu” organizē mobilo sakaru zīmols “Zelta Zivtiņa” sadarbībā ar jauniešu organizāciju “Avantis”, un tā galvenais partneris ir pasaulē vadošais informācijas un komunikācijas tehnoloģiju uzņēmums “Huawei Technologies Investment Co., Ltd”. "ZZ Festivālu" atbalsta "Tele2", Jūrmalas dome, Akciju sabiedrība “ Sadales Tīkls”, Rīgas Stradiņa universitāte, ERGO, Latvijas Gāze un Latvijas Tautas sporta asociācija. Pasākuma informatīvie atbalstītāji ir E-klase, Delfi, Sīrups, Young.lv un Žurnāls Izvēlies, informē Jūlija Vasiļjeva, “ZZ Feltivāla” sabiedrisko attiecību speciāliste.

28. maijā Jūrmalā ar daudzveidīgu Kūrorta svētku programmu tiks svinēts vasaras sākums. Visas dienas garumā bez jau minētā “ZZ Festivāla” norosināsies bagātīgi Jūrmalas restorānu garšu baudījumi, koncerti Horna dārzā un pludmalē, kā arī svētku gājiens un pašmāju labumu tirdziņš. Svētku vakaru uz lielās skatuves Majoru pludmalē ieskandinās DJ Toms Grēviņš, pēc tam Kūrorta svētku apmeklētājus ar pirmo šīs vasaras koncertu Latvijā priecēs grupa “Carnival Youth”. Īpašu koncertprogrammu Jūrmalas Kūrorta svētku viesiem sagatavojusi Laima Vaikule, un svētku kulminācijā gaidāma šīs vasaras krāšņākā uguņošana jūras krastā. Visi Jūrmalas Kūrorta svētku pasākumi un koncerti apmeklējami bez maksas.