PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 25. maijs

Anšlavs, Junora

Sākas pieteikšanās iestājpārbaudījumiem uzņemšanai Rīgas vidusskolu brīvajās vietās
Sākas pieteikšanās iestājpārbaudījumiem uzņemšanai Rīgas vidusskolu brīvajās vietās
Foto: pexels
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolēnus no šodienas, 4.augusta, plkst.9.00 līdz 15.augusta plkst.9.00 pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai galvaspilsētas vidusskolu brīvajās vietās.

Kā informē aģentūra LETA, pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam var elektroniski tīmekļvietnē izglitiba.riga.lv un Rīgas vidusskolu mājaslapās.

Lai pretendētu uz iestāšanos galvaspilsētas skolu 10.klasēs, ceturtdien, 18.augustā, plkst.10 Rīgas 64.vidusskolā, kas atrodas Ūnijas ielā 93, tiks rīkots vienots iestājpārbaudījums gan matemātikā, gan svešvalodā.

Ar iegūto rezultātu varēs piedalīties konkursā uzņemšanai 10.klasē tajās vidusskolās, kurās patlaban ir brīvas vietas. Katra skola uzņemšanas noteikumos nosaka kārtību, kā notiek pieteikšanās konkursam, informāciju līdz rezultātu paziņošanai publicējot savā tīmekļvietnē.

Rīgas pašvaldības mērķis, iniciējot šādu lēmumu, bija izglītojamo interese, lai skolēna iegūtais iestājpārbaudījuma rezultāts būtu derīgs vairākās izglītības iestādēs.