PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Skolotāj, piesaki klasi “Latvijas Meža dienām” Tērvetē!
Skolotāj, piesaki klasi “Latvijas Meža dienām” Tērvetē!
Foto: No AS “Latvijas valsts meži” arhīva

Aicinām Latvijas skolu skolotājus un skolēnus pieteikties dalībai meža izziņas festivālā “Latvijas Meža dienas”, kas notiks 24. un 25. maijā Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē, Kurbada zemē.

Pirmā pasākuma diena – piektdiena, 24. maijs, – īpaši veltīta skolēniem, kad visas dienas garumā plašajā pasākuma teritorijā skolēniem būs iespēja izzināt ar mežu saistītus jautājumus vairāk nekā 100 praktiskās un radošās pieturās. Tāpat 24. maijā notiks “Zaļās jostas” vides svētki, savukārt uz pasākuma skatuves uzstāsies grupa “Sudden lights”. Dalība pasākumā ir bez maksas.

Līdz 20. maijam skolēnu grupas var pieteikties dalībai pasākumā, aizpildot anketu vietnē latvijasmezadienas.lv.

“Latvijas Meža dienas” 24. un 25. maijā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 varēs piedalīties dažādās darbnīcās un, vērojot paraugdemonstrējumus, iepazīt meža apsaimniekošanas ciklu, izprotot vides aizsardzības un atbildīgas mežsaimniecības jautājumus. Meža eksperti stāstīs par meža nozīmi oglekļa piesaistē, Latvijas enerģētisko neatkarību un koksnes resursu pieejamību nākotnē, kā arī aicinās aktīvi darboties darbnīcās un izmēģināt ar mežsaimniecību saistītus darbus.

“Latvijas Meža dienas” šogad notiks jau septīto gadu, pasākumu rīko AS "Latvijas valsts meži" sadarbībā ar Dobeles novada pašvaldību, biedrību "Zaļā josta" un dažādām meža nozares organizācijām.

Reklāmraksts