PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija

Uzdāvini tētim Microsoft Office 2021 Pro mūža licenci, sākot no 17,75 EUR
Uzdāvini tētim Microsoft Office 2021 Pro mūža licenci, sākot no 17,75 EUR
Foto: Keysoff

Tētiem patīk darīt darbus, tāpēc dažreiz praktiskākās Tēva dienas dāvanas ir vislabākās. Šogad nāciet uz Keysoff Tēva dienas piedāvājumu un pārsteidziet savu tēti, pārvēršot viņa mājas datoru par īstu darba zirgu ar Microsoft Office 2021 Pro mūža licenci par 27,95 EUR vai jaunāko Windows 11 Pro par 13,55 EUR. Ja jūsu tēva datoram nepieciešama gan operētājsistēma, gan Office produktivitātes komplekts, tad ieteicams apsvērt komplekta iegādi par 38,99 EUR Šajā komplektā, kas lieliski piemērots jebkura datora atjaunināšanai vai pat jaunas ierīces iespēju uzlabošanai, ir jaunākā Microsoft operētājsistēma Windows 11 Pro un vislabāk novērtētais produktivitātes komplekts MS Office Pro 2021. Ierobežota budžeta gadījumā Office 2019 Pro Plus par 20,59 EUR var būt jūsu rezerves variants. Vienreizējs maksājums par ilgtermiņa piekļuvi uzticamiem produktivitātes rīkiem. Cenas ir spēkā jebkurā laikā! Gatavojieties padarīt šo Tēva dienu par vienu no tām, ko viņš nekad neaizmirsīs, ar vislabākajām tehnoloģiskajām dāvanām!

Drošāks veids, kā iegūt darba atslēgu, lai aktivizētu Windows 10!

Iegūstiet rentablu komplektu tūlīt! (Kupona kods "SKK62")

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).

Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.

  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu

Reklāmraksts