PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija

“Instrumenti” koncertšovs Arēnā Rīga – lieliska dāvana skolotājiem un skolēniem
“Instrumenti” koncertšovs Arēnā Rīga – lieliska dāvana skolotājiem un skolēniem
Foto: Instrumenti

Grupa “Instrumenti”, kas šobrīd strādā pie jaunām dziesmām, šī gada oktobrī priecēs ar jaunu albumu. Atzīmējot šo faktu, oktobra beigās “Instrumenti” rīko vērienīgu koncertšovu “Arēnā Rīga”.

“Instrumenti” koncerta biļetes būs lieliska dāvana skolotājiem un skolēniem līdz ar šī mācību gada beigām! Biļetes uz “Instrumenti” “Arēnas Rīga” koncertu pieejamas Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.

Koncerts "Arēnā Rīga" solās būt audiovizuāls un emocionāls piedzīvojums. "Instrumenti" - grupa, kuru veido Jānis Šipkēvics un Reinis Sējāns, sadarbojoties ar izcilu radošo un tehnisko komandu, vienmēr ir izcēlušies ar spēju radīt neaizmirstamus koncertus, kuros šova spilgtie elementi veido harmonisku savienojumu ar brīžiem intīmo un trauslo atmosfēru, tādējādi radot unikālu un atmiņā paliekošu pieredzi katram klātesošajam.

Reinis Sējāns: “Dziesmas nereti pie mums nāk komplektā ar vīziju par to, kā tās izklausās un izskatās uz milzīgas skatuves daudzu tūkstošu priekšā, un Arēna Rīga vīzijās parādās itin bieži, jo šī vieta Instrumentu dzīvē ir ārkārtīgi svarīgs pieturas punkts. Tieši pārpildītā Arēnā Rīga pirms aptuveni desmit gadiem piedzīvojām neaizmirstamu koncertu, kurā guvām pārliecību, ka tur kādudien noteikti jāatgriežas. Un tā diena tuvojas.”

Bērniem līdz 7 g.v. (ieskaitot) ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Cilvēkiem ratiņkrēslā būs īpaša vieta uz paaugstinājuma. Līdz 12. jūnijam biļetes lētāk!

Reklāmraksts