PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Bērns interesējas par ekstrēmajiem sporta veidiem? Ļauj izmēģināt vairākus treneru pavadībā!
Bērns interesējas par ekstrēmajiem sporta veidiem? Ļauj izmēģināt vairākus treneru pavadībā!
Foto: Balcia

Bērni, kas aizraujas ar ekstrēmajiem sporta veidiem, var vecākiem sagādāt daudz raižu un kādu sirmu matu piedevām. Tomēr ir trīs veidi, kā parūpēties, lai šādas aktivitātes būtu maksimāli drošas, – nodrošināt bērnam apmācības, iegādāties labus aizsarglīdzekļus un apdrošināt mazo sportistu, lai viņš vai viņa varētu brīvi izpausties, neradot vecākiem bažas par traumām. 

Kārtīgas apmācības dod drošību un pārliecību

Gan tiem, kas jau izmēģinājuši braukt pa vietējo skeitparku, gan tiem, kas vēl tikai sapņo par skrituļdēli, BMX vai kādu citu ekstrēmu braucamo, lieti noderēs kārtīgas apmācības, kur ne tikai iemācīties jaunus trikus, bet arī apgūt drošības pamatprincipus un satikt domubiedrus. Alternatīvo sporta veidu centrs “The Spot” aicina bērnus no 6 līdz 17 gadu vecumam vasaras brīvlaikā iepazīt un izmēģināt populārus alternatīvos sporta veidus – nodarbību ciklā “Vasaras sesijas” pieredzējuši treneri vadīs praktiskus treniņus, radošās darbnīcas un izglītojošas lekcijas. Jo labāk apmācīts un zinošāks par konkrēto sporta veidu bērns būs, jo drošāk viņš jutīsies.

Galvu sargās ķivere

Lai izvairītos no nopietnām traumām, visiem ekstrēmo sporta veidu cienītājiem ir jāvalkā atbilstoši aizsarglīdzekļi – parūpējies, lai bērnam ir laba ķivere, kas pasargās no galvas traumām, un iegādājies arī ceļu un elkoņu sargus, lai pirmie kritieni neattur no jaunā sporta veida apgūšanas. Rādi piemēru arī pats un velc ķiveri, braucot ar velosipēdu vai skrejriteni!

Parūpējies par apdrošināšanu!

Padomā soli uz priekšu un iegādājies Balcia junioru nelaimes gadījumu apdrošināšanu, kas darbojas jebkādam sporta veidam, tajā skaitā arī bērnu un sporta nometnēm, ja traumas gadījumā to neizdodas apmeklēt. Apdrošināšana pieejama bērniem līdz 17 gadu vecumam, tā ir spēkā 24/7 un iekļauj izdevumu kompensāciju biežākajiem riskiem, kas var gadīties ikdienā. Ja esat liela ģimene ar diviem pieaugušajiem un līdz pat četriem bērniem, tad iesakām “Ģimenes komplektu”, bet, ja vēlies apdrošināt tikai savu junioru, piemērotāka būs programma, kas īpaši paredzēta viena bērna apdrošināšanai.

Mēs zinām, ka arī bērna emocijas ir svarīgas sekmīgam atveseļošanās procesam, tāpēc apdrošināšanā iekļauta noteikta summa, kas paredzēta, lai bērnu iepriecinātu ar kādu dāvanu vai piedzīvojumu.

Reklāmraksts